Nowa stacja Moya otwarta

28 września br. została otwarta kolejna stacja paliw sieci Moya. Znajduje się
w Jordanowie (woj. małopolskie). Jest to 222 obiekt tej marki.

Na stacji znajdującej się przy drodze krajowej nr 28, na trasie Maków Podhalański – Rabka Zdrój, można zatankować wszystkie rodzaje paliwa, w tym uszlachetnioną wersję oleju napędowego ON MOYA Power oraz LPG. Na stacji można także napić się dobrej kawy lub zjeść m.in. hot-doga czy zrobić zakupy. Dodatkowo kierowcy mogą skorzystać z kompresora, odkurzacza oraz bezdotykowej myjni.

Jordanów jest miastem leżącym w woj. małopolskim, w powiecie suskim. Położone jest nad rzeką Skawą w Kotlinie Rabczańskiej u południowych podnóży Beskidu Makowskiego. Ze względu na atrakcyjną lokalizację Jordanów ma charakter wczasowo-turystyczny. Miasto jest dobrą bazą wypadową w otaczające pasma górskie. Najpopularniejszymi szlakami są trasy na Luboń Wielki i Babią Górę. Jordanów znajduje się na drodze z Górnego Śląska do Zakopanego czy Nowego Sącza.

Nowa stacja obsługuje ruch tranzytowy oraz lokalny. Jest przystosowana również do obsługi samochodów ciężarowych – posiada szybki wlew diesla, płyn AdBlue nalewany z dystrybutora i parking samochodowy. Dla wszystkich klientów dostępny jest również koncept Caffe Moya oraz przystacyjny sklep. Co więcej, na stacji realizowana jest sprzedaż i wymiana butli gazowych, dostępny jest także sklep motoryzacyjny o szerokim asortymencie, a kierowcy potrzebujący odpoczynku mogą skorzystać z usług noclegowych w komfortowych apartamentach.

Otwarcie stacji to okazja dla okolicznych mieszkańców m.in. do spróbowania pysznej kawy serwowanej w koncepcie gastronomicznym Caffe MOYA. Do 5 października br. tankując minimum 10 litrów dowolnego paliwa, klienci otrzymają napój energetyczny Moya Energia lub małą kawę za symboliczny 1 grosz. Dodatkowo dla odwiedzających w tych dniach stację przygotowano liczne atrakcje i niespodzianki.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– WRZESIEŃ 2019 
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

– Wybraliśmy polską markę Moya ze względu na dynamiczny rozwój tej sieci stacji paliwowych. W regionie funkcjonują już stacje tej marki w Suchej Beskidzkiej, Wadowicach czy Mszanie Dolnej. Oferujemy naszym klientom sprawdzone paliwo najwyższej jakości w cenach niższych niż u wielkich koncernów paliwowych. Jesteśmy przekonani, że nasza nowo otwarta stacja w krótkim czasie podbije serca nie tylko zmotoryzowanych mieszkańców Jordanowa i okolic. Nie bez znaczenia jest tutaj również bogata oferta naszego sklepu oraz kawiarni Caffe Moya – mówi Józef Lipa, właściciel stacji Moya w Jordanowie.

Stacje Moya obecne są we wszystkich województwach przy głównych trasach tranzytowych, drogach lokalnych i w miastach. Oferują najwyższej jakości paliwa: benzynę 95, 98, LPG oraz olej napędowy w wersji standardowej oraz premium – ON Moya Power. Kierowcy pojazdów ciężarowych i dostawczych mają do dyspozycji dystrybutory zapewniające szybkie tankowanie paliw oraz dostęp do coraz popularniejszego płynu AdBlue.  Część stacji Moya wyposażona jest dodatkowo w parkingi dla samochodów ciężarowych, myjnie, kompresory czy odkurzacze.  Stacje działające w ramach sieci spełniają najwyższe standardy obsługi i jakości. Gwarancją jakości paliw na stacjach w barwach Moya jest niezależny program badania paliw – TankQ.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.