Nowa stacja paliw AS 24

We Wrocławiu, niedaleko zjazdu z autostrady A8 działa już punkt sieci AS 24. Znajduje się on w odległości niecałych 10 kilometrów od Autostradowej Obwodnicy Wrocławia pomiędzy węzłami Wrocław Stadion i Wrocław Lotnisko.

W tym roku ogólnoeuropejska sieć stacji paliw AS 24 obchodzi 30-lecie istnienia. Dziś swym zasięgiem obejmuje obszar od Portugalii i Francji do Rosji oraz od Skandynawii do państw basenu Morza Śródziemnego. Na tym obszarze działa obecnie ponad 800 stacji pod szyldem AS 24 oraz ponad 12 tysięcy punktów partnerskich.

W Polsce, przez którą przebiegają kluczowe szlaki transportowe łączące Europę Zachodnią z Rosją i Azją, czynnych jest blisko 30 całodobowych stacji AS 24. Najnowszym obiektem jest punkt we Wrocławiu przy ulicy Macieja Przybyły 22 (GPS 51.1176, 16.9164).

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– LISTOPAD-GRUDZIEŃ 2018 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Infrastruktura nowej stacji obejmuje dwa szerokie podjazdy z wysokimi wiatami, co zdecydowanie ułatwia kierowcy wykonanie manewrów pojazdem ciężarowych czy wielotonowym zestawem z naczepą. Znajdują się przy nich wysokowydajne dystrybutory z terminalami płatniczymi. Dokonanie bezpiecznych transakcji gwarantuje ogólnoeuropejska karta paliwowa AS 24 lub AS 24 Eurotrafic.
Na terenie stacji znajduje się duży parking, zaplecze sanitarne z prysznicami, restauracja i hotel.

– Naszą sieć tworzymy z myślą o kierowcach pojazdów ciężarowych, zarówno tych realizujących zlecenia na krótkich odcinkach, jak też przewozu towarów na terenie całej Europy. We wszystkich punktach zapewniamy wysokiej jakości paliwo do pojazdów ciężarowych, w tym AdBlue, na wybranych stacjach dostępny jest także Red Diesel i gaz ziemny CNG, a także myjnia samochodowa. Transakcje dokonywane kartą AS 24 eliminują konieczność posiadania przy sobie gotówki, jednocześnie osoba zarządzająca flotą ma aktualny podgląd na wydatki i lokalizację pojazdu – komentuje Maciej Parzych, dyrektor sprzedaży AS 24 Polska.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.