Nowa stacja paliw Moya na Mazowszu

Udostępnij artykuł

Sieć Moya otworzyła kolejną stację paliw w województwie mazowieckim. Nowo wybudowany obiekt położony jest w miejscowości Szczęsna, na trasie Głuchów-Grójec.

moya stacja szczesna

Moya to od kilku lat najdynamiczniej rozwijająca się sieć stacji paliw w kraju. Każdego roku na mapie Polski pojawia się ok. 50 nowych punktów w niebiesko-czerwonych barwach. Są to stacje obsługowe, automatyczne oraz punkty samoobsługowe Moya Express. Właściciel stacji, firma Anwim, inwestuje zarówno we własne obiekty, jak i rozwija współpracę franczyzową. W mazowieckiej miejscowości Szczęsna została otwarta stacja franczyzowa ze sklepem typu convenience oraz konceptem kawiarniano-gastronomicznym Caffe Moya.

Gdzie znaleźć nową stację?

Nowa stacja Moya położona jest na trasie Głuchów-Grójec i dostępna jest z obu kierunków ruchu. Lokalizacja punktu umożliwia obsługę lokalnego oraz miejskiego, a także tranzytowego, ze względu na bliskość trasy S7.

Stacja Benzynowa & Convenience Store
>> kliknij, aby się zapoznać się z BEZPŁATNYM pełnym wydaniem <<

SB CS okladka

Co w ofercie?

Stacja oferuje benzynę 95, 98, olej napędowy standardowy, uszlachetniony ON Moya Power oraz LPG. Poza paliwem, obiekt posiada sklep wielobranżowy, w którym zaopatrzymy się zarówno w produkty pierwszej potrzeby, jak i specjalistyczny asortyment. Z kolei koncept gastronomiczny Caffe Moya to bogaty wybór ciepłych i zimnych napojów oraz przekąsek. Większe pojazdy mogą skorzystać z wygodnego podjazdu. Dostępny jest także płyn Ad Blue z dystrybutora. Obsługowa stacja paliw Moya w Szczęsnej jest otwarta 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 30.04.2024
Aktualizacja: 30.04.2024