Nowa stacja paliw Moya na Warmii i Mazurach [SPRAWDŹ GDZIE]

Udostępnij artykuł

Sieć Moya powiększyła się o kolejną stację w województwie warmińsko-mazurskim. Nowy punkt w niebiesko-czerwonych barwach oferuje paliwo, koncept gastronomiczny Caffe Moya z wyborem napojów i przekąsek oraz sklep wielobranżowy.

Anwim Moya kazimierzowo

Dynamiczny rozwój popularnej sieci stacji paliw jest jednym z filarów strategii firmy Anwim S.A., właściciela marki Moya. Obiekty w niebiesko-czerwonych barwach spotkać można w całej Polsce, a ich liczba rośnie z tygodnia na tydzień.

Oferta stacji

Stacja dysponuje dobrze wyposażonym sklepem wielobranżowym, który oferuje szeroki wachlarz produktów spożywczych, przemysłowych i specjalistyczny asortyment motoryzacyjny. Z kolei klimatyczna Caffe Moya umożliwia chwilę relaksu przy dobrej kawie i smacznych przekąskach. Oferta gastronomiczna stacji skonstruowana jest tak, aby mogła przypaść do gustu każdemu klientowi.

LIDERZY RYNKU – DOSTAWCY DLA STACJI PALIW – RAPORT 2024
>> kliknij, aby zapoznać się z bezpłatnym wydaniem <<

Liderzy-Rynku-Dostawcy-dla-Stacji-_aliw-2024-okladka-Petrolnet

Jak dojechać?

Nowa stacja paliw Moya położona jest przy węźle Kazimierzowo, na drodze wyjazdowej z Elbląga w kierunku trasy S7. Dogodna lokalizacja umożliwia obsługę ruchu lokalnego, miejskiego, jak i tranzytowego. Jest to nowo wybudowany obiekt franczyzowy, oferujący wysokiej jakości paliwo, w tym benzynę 95, 98, olej napędowy standardowy i uszlachetniony ON Moya Power oraz LPG. „Truckersi” mają do dyspozycji dystrybutor z szybkim wlewem diesla, a także płynem Ad Blue. W punkcie można również skorzystać z kompresora oraz odkurzacza, a w przyszłości planowana jest instalacja ładowarek elektrycznych.

Nowa stacja dostępna jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

źródło: Anwim

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 04.04.2024
Aktualizacja: 04.04.2024