Nowa stacja paliw Moya na Żywiecczyźnie

Udostępnij artykuł

Sieć Moya powiększyła się o kolejną stację na południu Polski. To obsługowy obiekt własny w Czernichowie.

Stacja paliw MOYA

Moya to najdynamiczniej rozwijająca się sieć stacji paliw w kraju – w niebiesko-czerwonych barwach działa już 455 stacji. Spółka Anwim, właściciel sieci, jako jedyna na polskim rynku rozwija równolegle trzy koncepty stacji: obsługowe ze sklepem typu convenience i konceptem kawiarniano-gastronomicznym Caffe Moya, dostosowane do obsługi klientów flotowych stacje automatyczne oraz samoobsługowe stacje Moya express, których oferta skierowana jest zarówno do klientów detalicznych i biznesowych.
Nowo otwarta stacja położona jest przy trasie Oświęcim-Żywiec (DW948), prowadzącej wzdłuż Jeziora Żywieckiego. Punkt działa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Lokalizacja, dostęp do stacji z obu kierunków oraz najwyższej jakości paliwo z certyfikatem TankQ sprawiają, że stacja może liczyć na wielu lokalnych klientów, turystów oraz uczestników ruchu tranzytowego.

Stacja Benzynowa & Convenience Store
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

SB CS okladka

Punkt Moya w Czernichowie oferuje benzynę 95, 98, olej napędowy zwykły i uszlachetniony ON Moya Power, a także LPG. Stacja posiada wielobranżowy sklep, w którym można zaopatrzyć się zarówno w produkty pierwszej potrzeby, jak i specjalistyczny asortyment motoryzacyjny. Klimatyczna Caffe Moya, oferuje bogaty wybór ciepłych i zimnych napojów oraz świeżych posiłków i przekąsek. Na stacji znajduje się kompresor, paczkomat oraz punkt Lotto.
Stacja dostosowana jest do obsługi ruchu ciężarowego i posiada takie udogodnienia dla kierowców TIR, jak szybki wlew diesla, podjazd oraz pojemniki z płynem AdBlue.

źródło: Anwim

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 07.02.2024
Aktualizacja: 07.02.2024