Nowa stacja paliw Moya w województwie łódzkim

Udostępnij artykuł

Sieć Moya powiększyła się o kolejną stację w województwie łódzkim. Nowy punkt w niebiesko-czerwonych barwach oferuje wysokiej jakości paliwo, klimatyczny koncept gastronomiczny Caffe Moya z bogatym wyborem napojów i przekąsek, sklep wielobranżowy oraz myjnię ręczną.

moya stacja paliw

Obiekty w niebiesko-czerwonych barwach spotkać można praktycznie w całej Polsce, a ich liczba rośnie z tygodnia na tydzień.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– MAJ-CZERWIEC 2023 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

STACJA BENZYNOWA maj czerwiec petrolnet


Nowa stacja paliw Moya położona jest w miejscowości Sędziejowice przy drodze wojewódzkiej nr 481. Jest to stacja franczyzowa, oferująca wysokiej jakości paliwo, w tym benzynę 95, olej napędowy standardowy oraz LPG. Na stacji można również skorzystać z kompresora oraz z usług ręcznej myjni.
Punkt dysponuje dobrze wyposażonym sklepem wielobranżowym, który oferuje szeroki wachlarz produktów spożywczych i przemysłowych, dostępnych 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Z kolei klimatyczna Caffe Moya umożliwia chwilę relaksu przy dobrej kawie i smacznych przekąskach. Oferta gastronomiczna stacji skonstruowana jest tak, aby mogła przypaść do gustu każdemu klientowi.


Stacja dostosowana jest do obsługi ruchu ciężarowego i posiada udogodnienia dla kierowców TIR, takie jak parking, wygodny podjazd czy dystrybutory z płynem AdBlue.

źródło: Anwim

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 21.07.2023
Aktualizacja: 21.07.2023