Nowa stacja paliw Moya w województwie podkarpackim

Udostępnij artykuł

Sieć stacji paliw Moya nieustannie się powiększa. Nowe obiekty w niebiesko-czerwonych barwach pojawiają się przy drogach krajowych i lokalnych, w aglomeracjach, dużych miastach oraz mniejszych miejscowościach. Na Podkarpaciu Moya otworzyła dziś kolejną własną stację obsługową, która jest już 455 punktem w sieci.

moya anwim nisko

Nowa stacja paliw Moya w województwie podkarpackim znajduje się w miejscowości Nisko. Jest to obiekt w pobliżu parku handlowego, nastawiony na obsługę ruchu miejskiego i lokalnego. Wjazd możliwy jest z obu kierunków. Stacja oferuje każdy rodzaj paliwa – benzynę 95, 98, olej napędowy standardowy, uszlachetniony diesel ON MOYA Power oraz LPG. Wszystkie paliwa są najwyższej jakości, co potwierdza certyfikat TankQ. Zmotoryzowani mają także do dyspozycji kompresor, odkurzacz oraz nowoczesną myjnię bezdotykową.

LIDERZY RYNKU – DOSTAWCY DLA STACJI PALIW – RAPORT 2024
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Liderzy-Rynku-Dostawcy-dla-Stacji-_aliw-2024-okladka-Petrolnet

Nie tylko paliwo

Stacja paliw Moya posiada świetnie wyposażony sklep typu convnience oraz koncept kawiarniano-gastronomiczny Caffe Moya. Sklep oferuje szeroki asortyment, od produktów pierwszej potrzeby, po specjalistyczne artykuły motoryzacyjne. W przytulnej przestrzeni Caffe Moya klienci mogą napić się aromatycznej kawy w wielu wariantach i skorzystać z bogatej oferty posiłków i przekąsek, w tym chrupiących hot-dogów, zapiekanek, a także wielu artykułów na słodko. Na stacji znajduje się ponadto kolektura Lotto.

Punkt czynny jest przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, również w niedziele niehandlowe. Z okazji otwarcia w dniach 6-10 marca na klientów czekają atrakcyjne promocje, w tym rabaty na paliwo.

źródło: Anwim

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 07.03.2024
Aktualizacja: 07.03.2024