Nowa stacja paliw Moya w województwie warmińsko-mazurskim

Udostępnij artykuł

Sieć stacji paliw Moya kontynuuje dynamiczny rozwój, ogłaszając otwarcie nowej stacji paliw w województwie warmińsko-mazurskim. Punkt w niebiesko-czerwonych barwach oferuje paliwo, koncept kawiarniano-gastronomiczny Caffe Moya z wyborem napojów i przekąsek oraz sklep wielobranżowy. Obiekt przystosowany jest do obsługi pojazdów ciężarowych.

moya stacja bartoszyce

Moya jest najdynamiczniej rozwijającą się siecią stacji paliw w kraju. Otwarcie nowej stacji to kolejny krok w realizacji ambitnej strategii firmy, która zakłada systematyczne zwiększanie obecności marki Moya na polskim rynku przez dodawanie około 50 nowych punktów rocznie. Sieć Moya rozwija równolegle trzy koncepty stacji: obsługowe ze sklepem typu convenience i konceptem kawiarniano-gastronomicznym Caffe Moya, dostosowane do obsługi klientów flotowych stacje automatyczne oraz samoobsługowe stacje Moya express, których oferta skierowana jest zarówno do klientów detalicznych i biznesowych.

LIDERZY RYNKU – DOSTAWCY DLA STACJI PALIW – RAPORT 2024
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Liderzy-Rynku-Dostawcy-dla-Stacji-_aliw-2024-okladka-Petrolnet

Gdzie znajduje się stacja?

Nowa stacja położona jest przy drodze krajowej nr 57 (trasa Olsztyn-Bezledy), w miejscowości Bartoszyce. Punkt oferuje benzynę 95, 98, olej napędowy zwykły i uszlachetniony ON Moya Power, a także LPG. Obiekt posiada wielobranżowy sklep, w którym można zaopatrzyć się zarówno w produkty pierwszej potrzeby, jak i specjalistyczny asortyment motoryzacyjny. Klimatyczna Caffe Moya to z kolei bogaty wybór ciepłych i zimnych napojów oraz świeżych posiłków i przekąsek. Na stacji znajduje się kompresor, myjnia bezdotykowa, odkurzacz oraz punkt Lotto.

Stacja dostosowana jest do obsługi ruchu ciężarowego i posiada takie udogodnienia dla kierowców TIR, jak szybki wlew diesla, podjazd oraz płyn AdBlue z dystrybutora.

Punkt działa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.  

źródło: Anwim

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.


Opublikowano: 19.03.2024
Aktualizacja: 19.03.2024