Nowa stacja paliw sieci Moya w Wielkopolsce

Udostępnij artykuł

Anwim S.A., właściciel marki Moya, otworzył nową stację paliw w Koziegłowach. Jest to własna stacja obsługowa, która poza paliwem, oferuje sklep wielobranżowy oraz koncept gastronomiczny Caffe Moya z bogatym wyborem napojów i przekąsek.

moya kozieglowy

Moya jest dynamicznie rozwijającą się siecią stacji paliw w Polsce. Spółka Anwim, jako jedyna na polskim rynku, rozwija równolegle trzy koncepty stacji: obsługowe ze sklepem typu convenience i konceptem kawiarniano-gastronomicznym Caffe MOYA, dostosowane do obsługi klientów flotowych stacje automatyczne oraz samoobsługowe stacje Moya express, których oferta skierowana jest do klientów detalicznych i flotowych.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– MAJ-CZERWIEC 2023 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

STACJA BENZYNOWA maj czerwiec petrolnet

Gdzie nowa stacja?

Nowa stacja obsługowa położona jest w wielkopolskiej miejscowości Koziegłowy, na trasie Poznań -Wągrowiec (DW 196). Punkt otwarty jest 24 godziny na dobę i nastawiony jest na obsługę ruchu miejskiego, lokalnego oraz tranzytowego. Atrakcyjność lokalizacji stacji podnosi pobliska myjnia bezdotykowa oraz sklep spożywczo-przemysłowy.

Co w ofercie stacji?

Nowa stacja oferuje każdy rodzaj paliwa – benzynę 95 i 98, olej napędowy standardowy i uszlachetniony ON Moya Power, LPG a także płyn AdBlue. W przyszłości na stacji będą także dostępne ładowarki elektryczne.
Poza wysokiej jakości paliwem, stacja paliw Moya w Koziegłowach posiada sklep wielobranżowy, w którym można zaopatrzyć się zarówno w produkty pierwszej potrzeby, jak i specjalistyczny asortyment. Caffe Moya oferuje bogaty wybór ciepłych i zimnych napojów oraz przekąsek.
Stacja przystosowana jest także do obsługi pojazdów ciężarowych. „Truckersi” mają do dyspozycji wygodny podjazd, szybki wlew paliwa oraz dystrybutor z płynem AdBlue.

źródło: Anwim

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 08.09.2023
Aktualizacja: 08.09.2023