Nowa stacja sieci Huzar

Udostępnij artykuł

Stacja paliw jest  nowo wybudowanym budynkiem w barwach Huzara. Pan Krzysztof Rydzy, właściciel stacji,  posiada dwie stacje, jedną w miejscowości Szamotuły, natomiast kolejną we Wronkach w barwach Huzara.

Pomimo tego, że stacja działa dopiero kilka dni już cieszy się bardzo dobrą opinią, ato wszsytko dzięki dbałości właściciela o wysoką jakość produktów i usług. Poza tym klienci z dużą aprobatą przyjęli nowe barwy i chętnie korzystają z oferty stacji. Obecnie, po przystąpieniu do Sieci Huzar, atrakcyjność oferty podniosły wprowadzone programy: Szarża Prezentów i Biznes Profit.

Stacja spełnia standardy obsługi kierowców, oferując różne rodzaje paliw oraz sklep. Pan Krzysztof Rydzy funkcjonuje w branży paliwowej od 2003 r. i po przystąpieniu do Polskiej Stacji Paliw Sieci Huzar, najbardziej ceni sobie niezależność, wolność od obciążeń finansowych i wolność od zobowiązań handlowych. Pan Rydzy rozważa w niedalekiej przyszłości nadać swojej drugiej stacji barwy Huzara.

Sieć stacji Huzar posiada obecnie drugą co do wielkości sieć stacji paliw wśród operatorów niezależnych – wynika z najnowszych danych Polskiej Organizacji Przemysłu i Handlu Naftowego. Łączna liczba stacji Huzara wyniosła pod koniec czerwca br. 74.

Opublikowano: 11.08.2010
Aktualizacja: 11.08.2010