Nowa stacja Total w Kompinie

Francuski koncern energetyczny Total powiększa swoją sieć stacji paliw w Polsce. Partnerem inwestycyjnym obiektu w Kompinie (woj. łódzkie) jest spółka Marinex. Punkt wyposażono we wszystkie funkcjonalności charakteryzujące stacje Total.

Nowa stacja znajduje się w Kompinie, w gminie Nieborów (woj. łódzkie), w ciągu drogi krajowej nr 92 i oferuje najpopularniejsze paliwa ON oraz Pb95. Do dyspozycji kierowców jest także sklep, kącik kawowy Pause Café i darmowe WiFi. Stacja akceptuje karty DKV, UTA, Total Card Polska oraz Total Card Eurotrafic.

Otwarty całodobowo obiekt posiada także wiele usług dodatkowych, które ułatwią życie każdemu kierowcy. Spośród nich należy wyszczególnić ofertę gastronomiczną oraz sklep sieci Carrefour Express, który umożliwia dokonanie kompleksowych zakupów spożywczych w obrębie stacji. Na terenie obiektu dostępny jest również parking dla samochodów osobowych i pojazdów ciężarowych.

Partnerem inwestycyjnym obiektu Total jest spółka Marinex sp. jawna Maria Wieteska Grzegorz Wieteska. Firma zajmuje się odbiorem i przetwarzaniem odpadów produkcyjnych i poprodukcyjnych stałych i płynnych oraz zużytego sprzętu AGD, RTV i komputerowego.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.