Nowe stacje Avia na Lubelszczyźnie

Udostępnij artykuł
Sieć Avia uruchomiła dwie nowe stacje paliw, z czego jedną ze sklepem pod marką Carrefour Express. Nowe stacje działają na zasadach franczyzy w Biłgoraju oraz Tomaszowie Lubelskim.

Spółka Unimot rozwijająca w Polsce i na Ukrainie sieć stacji paliw pod marką Avia rozpoczyna sprzedaż w dwóch kolejnych placówkach. Tym razem biało czerwone barwy Avia przybrały stacje zlokalizowane są miejscowościach Biłgoraj oraz Tomaszów Lubelski. Obydwie stacje należą do firmy Danpol i współpracują z siecią Avia na zasadach franczyzy.

Stacja Avia w Biłgoraju jest stacją lokalną, która mieści się na terenie osiedla Roztocze przy ulicy Łąkowej i udostępnia dwa stanowiska tankowania oraz nieduży sklep. Obiekt oferuje standardowe paliwa takie jak benzyna i olej napędowy jest jednak przystosowany do obsługi samochodów ciężarowych. Stacja prowadzi także sprzedaż butli z gazem propan butan.

Natomiast stacja w Tomaszowie Lubelskim jest stacją średniej wielkości, która mieści się przy ulicy Piotra Ściegiennego i oferuje pięć stanowisk tankowania. Obiekt sprzedaje w paliwa standardowe w tym gaz LPG oraz paliwo premium Avia Diesel Gold. Na ternie stacji działa także sklep prowadzony pod marką Carrefour Express, który swoją ofertę kieruje zarówno dla odwiedzających stację kierowców oraz okolicznych mieszkańców.

Unimot jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, specjalizującą się w obrocie olejem napędowym (ON), biopaliwami (bio), gazem płynnym (LPG), gazem ziemnym oraz energią elektryczną. Firma tworzy także na zasadach franczyzy sieć stacji paliw pod marką Avia i zaopatruje w paliwa płynne i gazowe takie sektory jak transport, logistyka, usługi, rolnictwo i przemysł.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– PAŹDZIERNIK-LISTOPAD 2019 
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 19.12.2019
Aktualizacja: 19.12.2019