Nowe stacje Moya na Śląsku i w Małopolsce

Udostępnij artykuł

W województwach śląskim oraz małopolskim Moya uruchomiła dwie nowe stacje w niebiesko-czerwonych barwach. W obu lokalizacjach poza tankowaniem paliwa można zrobić zakupy w wielobranżowym sklepie oraz skorzystać z bogatej oferty Caffe Moya.

stacja moya chelm slaski

Anwim S.A. nie zwalnia tempa, w jakim w całej Polsce otwiera kolejne punkty Moya. Firma jest największym polskim niezależnym operatorem sieci stacji paliw w kraju. Firma dba o standaryzację wysokiego poziomu usług i jakości paliwa we wszystkich punktach pod marką Moya, zarówno własnych, jak i franczyzowych.

Pierwsza nowa stacja znajduje się na trasie Bieruń – Mysłowice (DW934) w miejscowości Chełm Śląski. Obiekt gwarantuje benzynę 95 i 98, olej napędowy standardowy i uszlachetniony oraz LPG. Jest to stacja obsługowa ze sklepem typu convenience oraz konceptem kawiarniano-gastronomicznym Caffe Moya. Klienci mają do dyspozycji także dodatkowy punkt gastronomiczny, myjnię, a także Lotto. Stacja w Chełmie Śląskim jest przystosowana do obsługi ruchu ciężarowego i posiada udogodnienia takie jak parking, podjazd, szybki wlew diesla, pojemniki z płynem AdBlue. Na stacji znajduje się także kompresor.
Drugi punkt to stacja w małopolskiej miejscowości Joniny przy drodze powiatowej nr 1384K i oferuje paliwo 95, ON, ON Moya Power, LPG oraz płyn AdBlue. Tu także klienci mają do dyspozycji dobrze wyposażony sklep oraz Caffe Moya z pyszną kawą oraz przekąskami.

Stacja Benzynowa & Convenience Store
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

SB CS okladka


Stacje będą działały w godzinach 6:00-22:00. Z okazji otwarcia na klientów obu punktów czekają atrakcyjne promocje na paliwo oraz wybrane produkty w sklepie wielobranżowym i strefie gastronomicznej.

źródło: Anwim

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 30.10.2023
Aktualizacja: 30.10.2023