Nowe stacje sieci BP

Udostępnij artykuł
W ostatnim czasie działalność rozpoczęły dwie nowe stacje BP. Są to: BP Strażnica w Mogilanach (woj. małopolskie) i BP Adaś w Krakowie (woj. małopolskie). Obecnie sieć liczy 560 obiektów, w tym 240 partnerskich i blisko 50 lokalizacji przy autostradach i drogach ekspresowych.

Wszystkie paliwa (benzyny bezołowiowe oraz olej napędowy) oferowane na stacjach BP są zgodne z wymogami aktualnych norm dotyczących jakości paliwa oraz obowiązującym rozporządzeniem w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych. 20 kwietnia BP wprowadziła na polski rynek technologię ACTIVE. Paliwa BP z technologią ACTIVE, zawierające miliony usuwających zanieczyszczenia cząsteczek, opracowane zostały z myślą o eliminowaniu zanieczyszczeń z silnika przy ich stosowaniu. Usuwają brud, chronią silnik przed ponownym zanieczyszczeniem oraz minimalizują problemy i szkody spowodowane przez zanieczyszczenia (takie jak pogorszenie ekonomiki i dynamiki jazdy oraz częstsze naprawy). Technologia ACTIVE jest obecna we wszystkich paliwach ciekłych BP w Polsce. Po raz pierwszy regularne paliwa BP z technologią ACTIVE usuwają zanieczyszczenia z silnika i zapobiegają ich ponownemu gromadzeniu. Z kolei paliwa BP Ultimate z technologią ACTIVE to nasze najlepsze jak dotąd paliwa czyszczące silnik, które zapewniają szybsze i dokładniejsze oczyszczanie niż paliwa regularne. Przy ciągłym stosowaniu paliwa BP Ultimate mogą zwiększyć zasięg samochodu nawet do 56 km dla oleju napędowego Ultimate Diesel i do 44 km dla benzyny bezołowiowej Ultimate 98*.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie RP2019banner.png

Ważnym elementem naszej oferty pozapaliwowej są kawiarenki Wild Bean Cafe – ich bogata oferta kaw, a także gorących przekąsek i przepysznych ciast sprawia, że coś dla siebie znajdzie tu każdy kierowca – zarówno ten, który zrobił sobie krótką przerwę w czasie długiej podróży, jak i ten, który wpadł na małą przekąskę w ciągu dnia. Od początku sierpnia 2012 roku oferta Wild Bean Cafe została wzbogacona o zestawy śniadaniowe. We wrześniu 2016 roku BP, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów, wprowadziła program „Barista”. Na prawie 240 stacjach BP w kawiarniach Wild Bean Cafe Klienci mogą skomponować swoją ulubioną kawę wybierając intensywność smaku ziarna, czy też rodzaj mleka (w tym sojowego). Dzięki Bariście Klienci mogą wybierać spośród nowych, spienianych ręcznie kaw, których do tej pory nie mogli zakupić w kawiarniach przy stacjach benzynowych.

Przyjeżdżając na stacje, kierowcy mogą także skorzystać z myjni automatycznej lub bezdotykowej. Urządzenia myjące na stacjach BP należą do najnowocześniejszych i najbardziej wydajnych na świecie. Formuły programów opracowano z myślą o skutecznym i delikatnym usuwaniu wszelkich zanieczyszczeń. Stosowane preparaty zabezpieczają karoserię przed osiadaniem kurzu, przedłużając trwałość lakieru. Na stacjach BP dostępne są też bezpieczne, niezawierające trującego metanolu płyny do spryskiwaczy.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE MAJ 2019
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Dla klientów flotowych ciekawą propozycją są karty BP PLUS, dzięki którym możliwe jest dokonywanie płatności bezgotówkowych. System BP Routex, oprócz korzyści z tytułu odroczonej płatności, daje możliwość efektywnego zarządzania flotami samochodowymi.

Klienci stacji BP mogą zbierać punkty w programie bonusowym PAYBACK, wymienić je na nagrody lub przekazać na wsparcie akcji 5 społecznych partnerów BP: Siemachy, Stowarzyszenia Wiosna (programy Szlachetna Paczka i Akademia Przyszłości), PAH z programem Pajacyk, Hospicjum św. Łazarza z akcją Pola Nadziei i TOPR-u.

Stacja BP Strażnica oferuje:
– 2 dystrybutory wieloproduktowe, 
– 1 dystrybutor HS,
– 1 dystrybutor LPG (planowane w kolejnym etapie przebudowy),
– sklep, WBC (planowane w kolejnym etapie przebudowy),
– odkurzacz i kompresor (planowane w kolejnym etapie przebudowy)
Adres stacji: Stacja BP Strażnica, ul. Krakowska 24, 32-031 Mogilany, woj. małopolskie.

Stacja BP Adaś oferuje:
– 4 dystrybutory wieloproduktowe, 
– 1 dystrybutor LPG (planowane w kolejnym etapie przebudowy),- Sklep WBC (planowane w kolejnym etapie przebudowy),
– Car Wash (planowane w kolejnym etapie przebudowy),
– JW. 4 stanowiska (planowane w kolejnym etapie przebudowy),
– Odkurzacz i kompresor (planowane w kolejnym etapie przebudowy).
Adres stacji: Stacja BP Adaś, ul. Opolska 60, 31-358 Kraków, woj. małopolskie.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Tagged
Opublikowano: 24.07.2019
Aktualizacja: 31.08.2023