Nowe stacje w sieci Lotos

W sierpniu sieć stacji Lotos powiększyła się o trzy nowe lokalizacje – Szepietowo w woj. podlaskim, Łużna w woj. małopolskim oraz Turek w woj. wielkopolskim. Obecnie w całej sieci Lotos działa 496 stacji.

Lotos Szepietowo

Stacja w Szepietowie, otwarta 2 sierpnia, znajduje się przy drodze krajowej nr 66, na odcinku pomiędzy Wysokim Mazowieckim a Brańskiem. Oferuje olej napędowy i benzynę zarówno w wersji 95, jak i w wersji Dynamic 98 oraz LPG. Stacja ma sklep o powierzchni 100 metrów kwadratowych z Cafe Punkt, myjnię samochodową ręczną, odkurzacz, kompresor i parking.

– Współpracuję z Lotosem już 10 lat. To moja piąta stacja i chyba najpiękniejsza. Mamy dobre wyposażenie, m.in. bardzo potrzebny pokój dla rodzica z dzieckiem. Stacja jest zlokalizowana w centrum miasta, blisko dworca. Wyniki sprzedażowe już nas cieszą – mówi Tomasz Miliszkiewicz, właściciel.

Lotos Łużna

10 sierpnia otwarto stację w miejscowości Łużna przy drodze wojewódzkiej nr 977 łączącej Tarnów z Gorlicami i dalej ze Słowacją. Stacja oferuje sprzedaż paliw: ON, ON Dynamic, Pb95, Pb98 Dynamic oraz LPG, ma też dystrybutor dla tir. Do dyspozycji klientów są sklep o powierzchni 100 metrów kwadratowych wraz Cafe Punkt, odkurzacz i kompresor. W przyszłości zaplanowana jest budowa myjni bezdotykowej oraz stacji kontroli pojazdów.

– Zarządzam teraz już dwiema stacjami. Inne brandy nie sprawdzają się tak dobrze jak Lotos. Mogę to powiedzieć z całą stanowczością – mówi Krzysztof Adamczyk, kierownik stacji w Łużnej.

Lotos Turek

Kolejny obiekt otwarto 27 sierpnia w miejscowości Turek przy drodze wojewódzkiej 470, łączącej Kościelec z Kaliszem. Stacja oferuje paliwa: ON, ON Dynamic, Pb95, Pb98 oraz LPG. W ofercie ma również sklep o powierzchni 110 metrów kwadratowych wraz z Cafe Punkt, dystrybutor dla tir, odkurzacz, kompresor, parking, parking tir oraz bar-restaurację.

– To moja piąta stacja w sieci Lotos. Współpraca z Lotosem od wielu lat przebiega prawidłowo i dlatego zdecydowałem się na jej rozwój – ocenia Zenon Sobczak, właściciel stacji w Turku.

– Cieszą mnie nowe stacje i pozytywne opinie wyrażane przez naszych franczyzobiorców. W najbliższych miesiącach planujemy dalszy rozwój sieci franczyzowej. W realizacji jest szereg kolejnych projektów, w tym zupełnie nowe stacje, budowane z myślą o sieci Lotos – podsumowuje Adam Pawłowicz, wiceprezes zarządu ds. handlu spółki Lotos Paliwa.

W sumie w sieci Lotos działa 496 stacji, w tym 307 własnych i 189 franczyzowych. Zgodnie ze strategią, liczba stacji systematycznie rośnie.

STACJE PALIW – SPRZEDAŻ DETALICZNA – RAPORT 2019
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.