Nowe stacje w sieci Moya

Udostępnij artykuł
Sieć stacji paliw Moya kontynuuje dynamiczny rozwój. W Rozprzy k. Piotrkowa Trybunalskiego został otwarty kolejny obiekt pod marką Moya. Punkt znajduje się przy drodze krajowej nr 91. Oferuje benzynę 95, 98, olej napędowy oraz LPG. Ponadto kierowcy mogą skorzystać z odkurzacza, kompresora oraz myjni. Na pozostałych klientów, również niezmotoryzowanych, czeka Caffe Moya, w której można zjeść m.in. hot doga czy zapiekankę, a także pizzę i stripsy z frytkami oraz napić się dobrej kawy i herbaty. Natomiast w Tarnowie, nieopodal węzła autostrady A4 i drogi krajowej nr 73, powstał samoobsługowy obiekt skierowany do flot.

Całodobowa stacja w Rozprzy (woj. łódzkie) skoncentrowana jest na obsłudze ruchu lokalnego oraz tranzytowego. Kierowcy, oprócz zaopatrzenia się w paliwo, mogą zadbać o swoje samochody za pomocą myjni, odkurzacza oraz kompresora. Na kierowców aut ciężarowych czeka oferta szybkiego diesla i płyn AdBlue w pojemnikach. Dobrze zaopatrzony sklep daje możliwość zrealizowania zakupów wszystkim klientom, także w niedziele niehandlowe. Stacja wyposażona jest w rozszerzony koncept gastronomiczny Caffe Moya, w którym można zjeść hot doga, zapiekankę, ale także pizzę z pieca czy stripsy z frytkami.

Automatyczny, samoobsługowy obiekt w Tarnowie mieści się przy ul. Nowodąbrowskiej 288 (DK 73), w pobliżu węzła autostrady A4. Przeznaczony jest on do obsługi ruchu tranzytowego – flot oraz mikroflot. Posiada ofertę szybkiego diesla, kierowcy mogą uzupełnić także płyn AdBlue, który dostępny jest z dystrybutora. Rozliczenia na stacji automatycznej realizowane są wyłącznie bezgotówkowo – za pomocą kart flotowych.

Na terenie stacji znajduje się kompresor, sklep wielobranżowy oraz bar, w którym kierowcy mogą odpocząć przed dalszą podróżą. Obiekt czynny jest całą dobę.

Liderzy Rynku – Dostawcy dla Stacji Paliw – RAPORT 2020!
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.