Oferta Avia Solar dostępna na stacjach Avia

Udostępnij artykuł
Projekt o nazwie Avia Solar, który rozwija spółka Unimot Energia i Gaz z grupy kapitałowej Unimot wystartował w połowie maja 2020, a już w połowie czerwca oferta instalacji paneli fotowoltaicznych trafiła do sieci stacji paliw Avia zarządzanych przez Unimot.

– W biznesie ważny jest czas, dlatego bardzo nam zależało żeby jak najszybciej trafić z ofertą naszej fotowoltaiki na stacje paliw Avia, które są dla nas naturalnym kanałem bezpośredniego dotarcia do klienta. Zdajemy sobie sprawę, że okres letni jest idealnym terminem na instalowanie paneli słonecznych, dlatego czerwiec to dla nas czas bardzo intensywnej pracy, która przynosi efekty w postacie pierwszych umów dla marki Avia Solar na instalacje fotowoltaiczne. Możemy się pochwalić, że od początku startu projektu mamy ze wszystkich źródeł pozyskiwania klientów zakontraktowane instalacje o mocy ponad 100 kW – mówi Adam Sikorski, prezes Unimot.

Oferta Avia Solar na stacjach paliw wsparta jest kampanią BTL oraz w mediach społecznościowych. Na stacjach rozmieszczane są specjalne standy Avia Solar, w których za pomocą tabletu klienci stacji mogą pozostawić swoje dane kontaktowe i otrzymać rabat na instalację fotowoltaiczną nawet do 6 tysięcy złotych. Stacje są także zaopatrzone w profesjonalną informację ulotkową, a całość wspiera kampania promocyjna w Internecie.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.