Ostra promocja na stacjach Moya

Udostępnij artykuł
Już od 1 października kupując w Caffe Moya dwa hot dogi z nową parówką chilli, trzeciego klient dostanie w prezencie. Ale to nie koniec. Wyjątkowo głodni, przy zakupie trzech hot dogów – dostaną pięć, a przy zakupie pięciu – aż siedem! Promocyjna uczta chilli potrwa na stacjach Moya do 30 listopada br.

Nowa parówka chilli to połączenie wysokiej jakości parówek Moya i ostrego smaku, który nadaje jej niepowtarzalnego, ognistego charakteru. Z pewnością zyska wielu zwolenników – nie tylko wśród tych, lubiących pikantne przyprawy. Jej wyjątkowy smak w hot dogu podkreśli jeden z dwóch, specjalnie dobranych do niej ostrych sosów. Do wyboru: mocno paprykowy, egzotyczny sos Sriracha albo kremowy i wyrazisty sos serowy chilli. Zwolennicy łagodniejszych smaków na pewno znajdą coś dla siebie w standardowej gamie sosów Caffe Moya.

Mechanizm nowej akcji promocyjnej to „im więcej, tym taniej”, czyli tzw. wielosztuki – trzy hot dogi w cenie dwóch, pięć w cenie trzech, a siedem w cenie pięciu.

Hot dog od lat jest najpopularniejszą przekąską na stacjach paliw. Przygotowywany od ręki, sycący i po prostu smaczny, jest najczęstszym wyborem kierowców. Staramy się regularnie wzbogacać i urozmaicać także tę kategorię produktów w Caffe Moya. Stąd coraz to nowe i oryginalne sosy, a także różne rodzaje bułek i wreszcie – parówek. Chili to propozycja, która specjalnie przypadnie do gustu miłośnikom nieco ostrzejszej kuchni. Jednak prawdziwej pikanterii dodaje fakt, że teraz można kupić hot-doga chili w bardzo atrakcyjnej cenie – mówi Filip Puchalski, dyr. ds. operacyjnych Moya, członek zarządu Anwim.

STACJE PALIW – SPRZEDAŻ DETALICZNA – RAPORT 2020
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Koncept gastronomiczny Caffe Moya jest obecny na niemal wszystkich stacjach paliw sieci Moya. Asortyment gastronomiczny jest nieustannie rozszerzany i dopasowywany do zmieniających się potrzeb klientów odwiedzających stacje. Podstawą konceptu jest osiem rodzajów kawy serwowanej z samoobsługowego ekspresu oraz wybór produktów gastronomii podstawowej: hot-dogów, zapiekanek, kanapek i ciastek.

W ubiegłym roku w Caffe Moya pojawiła się też nowa kategoria produktów o nazwie „dania z pieca”, czyli dań typowo obiadowych, przygotowywanych na miejscu na zamówienie klienta. W tej ofercie znaleźć można prawdziwie włoską pizzę, pierogi prosto z pieca czy chrupiące stripsy z kurczaka podawane ze złocistymi frytkami.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.