Pandemia we wstecznym lusterku? – LIVE z Piotrem Murawskim i Konradem Wacławikiem

Udostępnij artykuł
Już w poniedziałek o godz. 16.45 na naszym Facebookowym profilu Stacja Benzynowa & Convenience Store odbędzie się LIVE z udziałem Piotra Murawskiego, Client Consultant Retailer Services, Nielsen oraz Konrada Wacławika, Client Team Manager Retailer Services, Nielsen. Gospodarzem spotkania będzie Edwin Kaniuk, redaktor naczelny czasopisma Stacja Benzynowa & Convenience Store oraz portalu Petrolnet.pl. Zapraszamy serdecznie do aktywnego udziału i zadawania pytań przed oraz w trakcie naszej transmisji.

Miło nam poinformować, iż w najbliższy poniedziałek, 29 czerwca odbędzie się już szósta rozmowa „na żywo” w ramach cyklu realizowanego za pośrednictwem profilu na Facebooku czasopisma Stacja Benzynowa & Convenience Store. Do rozmów zapraszamy wybitnych przedstawicieli sektora stacji paliw, ekspertów od prowadzenia sklepów, konceptów kawowo-gastronomicznych oraz dostawców. W dyskusji na bieżąco będzie można zadawać pytania umieszczając je bezpośrednio pod postem z publikacją “na żywo”.

W najbliższej dyskusji nasi goście odpowiedzą m.in. na pytania:

– czy w trakcie pandemii analitycy danych sprzedażowych mieli więcej pracy niż zwykle?
– jakie dane zawarli w przygotowanym specjalnie dla magazynu Stacja Benzynowa & Convenience Store okładkowym artykule dotyczącym sprzedaży na stacjach w trakcie pandemii?
– jakie nastroje panują w branży FMCG?
– jakie trendy w najbliższym czasie zapanują w branży convenience?

Podczas spotkania on-line widzowie i słuchacze będą mogli zadawać w komentarzach pytania, na które wraz z naszym gościem postaramy się możliwie wyczerpująco odpowiedzieć. Zachęcamy również do nadsyłania pytań i propozycji wątków dyskusji wcześniej na adres biuro@brogb2b.pl w temacie “Pytanie do Live’a z Piotrem Murawskim i Konradem Wacławikiem”.

Piotr Murawski w Nielsenie jest członkiem zespołu współpracującego z detalistami obecnymi na polskim rynku. Na co dzień pracuje z największymi sieciami stacji benzynowych w Polsce, pomagając interpretować dane rynkowe i przenosić wnioski z badań na decyzje biznesowe. Autor artykułów prasowych dotyczących biznesu detalicznego  ww. podmiotów. Absolwent kierunku Inżynieria Materiałowa na Politechnice Warszawskiej. Prywatnie fan motoryzacji i miłośnik morsowania.

Konrad Wacławik od 6 lat jest związany z globalną agencją badawczą Nielsen, w której obecnie pełni rolę kierownika zespołu współpracującego z sieciami detalicznymi na polskim rynku.  W codziennej pracy skupia się na adresowaniu potrzeb rynku detalicznego poprzez przeprowadzane badania i interpretację danych z wielu źródeł. Najczęściej badawczo skupia się na tematach convenience, marek własnych oraz rynku stacji benzynowych. Przed dołączeniem do Nielsen, doświadczenia zawodowe zbierał pracując między innymi w Jeronimo Martins Drogerie i Farmacje czy OMD Media – w obu przypadkach odpowiadając za analizę danych rynkowych. Absolwent kierunku Ekonometria i Informatyka na Uniwersytecie Warszawskim, prywatnie fan włoskiej piłki nożnej, kucharz z zamiłowania.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 25.06.2020
Aktualizacja: 30.06.2020