Partnerzy Avia spotkali się w Warszawie

W dniu 8 kwietnia br. w Warszawie odbyło się spotkanie partnerów sieci Avia, którego organizatorem była spółka Unimot, odpowiedzialna za rozwój franczyzowej sieci stacji paliw Avia w Polsce.

Wydarzenie, dedykowane partnerom Avia, zostało zorganizowane w formule warsztatowej, w dwóch turach. W pierwszej turze, która miała miejsce 8 kwietnia w warszawskim Hotelu Arche Krakowska, uczestniczyło 22 właścicieli stacji. Druga grupa spotka się 10 kwietnia w Poznaniu.

Spotkanie prowadzili przedstawiciele Unimot: Adam Sikorski – prezes spółki, Robert Brzozowski, wiceprezes ds. handlowych, Robert Szumski – dyrektor operacyjny sieci Avia, oraz Łukasz Brzostek – dyrektor ds. marketingu.

Podczas pierwszej części omówiono skalę działalności marki Avia w Europie oraz plany rozwoju sieci stacji na Ukrainie i w Chinach. Przybliżono też działania marketingowe i akcje promocyjne, które wpływają na wzrost sprzedaży na stacjach.

W drugiej części spotkania partnerzy poznali szczegóły nowej oferty, opracowanej przez zespół specjalistów Avia. Następnie uczestniczyli w warsztatach w mniejszych grupach, gdzie wymieniali się spostrzeżeniami i dyskutowali o możliwościach rozwoju sieci. Spotkanie zakończono wspólnym obiadem.

 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.