Partnerzy współpracujący z Uniti expo pokazują siłę targów

Udostępnij artykuł

16 firm, które zobowiązały się do współpracy w 2020 roku, będzie obecnych w tym roku. Podzielą się swoją wiedzą branżową i nadal będą wspierać Uniti expo.

Uniti Expo

Uniti expo

Uniti expo ma przyjemność ogłosić, że wcześniej potwierdzeni partnerzy współpracujący podczas edycji 2020 nadal okazują swoje wsparcie poprzez udział w tegorocznych targach. Wśród 16 partnerów znajdują się wiodące firmy i stowarzyszenia. Wśród nich: Cecod, Coca-Cola, Competence Center, eurodata, Genuss Garten, Hack, Lantzerath Group, Lekkerland, PayTec, PMW, SONAX i Tank&Rast, a także cztery nowe podmioty – Franke, Kärcher, NSI i PDI – zapewniające bogactwo wiedzy i doświadczenia dla wydarzenia.

Ich obecność jest prawdziwym świadectwem nieustannego wsparcia, jakie branża okazuje targom od początku ich istnienia, a zwłaszcza w tych trudnych czasach. Liczba partnerów wzrasta z każdą edycją. Niektórzy z nich są z Uniti expo od jego pierwszej edycji w 2014 roku. Ponadto targi współpracują z wieloma partnerami medialnymi i stowarzyszeniowymi. W ten sposób chcą zapewnić szeroki zasięg i nawiązać kontakt z ekspertami z całego świata.

Powrót do Stuttgartu

– PDI jest podekscytowane, że powraca na Uniti expo tej wiosny w Stuttgarcie. Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć wszystkie ekscytujące zmiany w branży. Podzielić się tym, jak my w PDI rozwinęliśmy się w Europie od czasu naszej ostatniej wspólnej wizyty. Także porozmawiać o tym, co przyniesie przyszłość. Od rozmów, poprzez demonstracje i sesje edukacyjne, nic nie może się równać z energią targów.
– skomentował Paul Grayling, dyrektor generalny i wiceprezes ds. sprzedaży na region EMEA w PDI.

– Po raz kolejny firmy z całego świata wykazały zainteresowanie i chęć powrotu i spotkania się ze sobą w halach Messe Stuttgart. Potwierdzenie ich obecności nawet po opóźnieniu świadczy o sile relacji Uniti expo z najważniejszymi międzynarodowymi graczami w każdym sektorze. Z ich stałym wsparciem i pomocą możemy rozpocząć budowanie jasnej i pomyślnej przyszłości dla przemysłu podczas tegorocznej edycji.
– dodał Elmar Kühn, dyrektor zarządzający Uniti-Kraftstoff GmbH.

Partnerzy kooperacyjni reprezentują wszystkie obszary na Uniti expo z wysokim stopniem ekspertyzy – Technologia, płatności i logistyka; Myjnia samochodowa i pielęgnacja samochodów; Firmy naftowe i sprzedawcy paliw oraz Sklep i convenience. Każdy z partnerów reprezentuje ekskluzywny segment produktów z obszarów tematycznych targów.

Nowe informacje

Uniti expo nie tylko zapewnia partnerom współpracy zwiększoną uwagę poprzez maksymalną obecność w mediach i marki. Są oni również zaangażowani w proces planowania targów i doradzają przy ich organizacji.

W nadchodzących tygodniach oczekujemy nowych informacji prasowych z wiadomościami i specjalnymi materiałami dotyczącymi Uniti expo 2022. Targi odbędą się w dniach 17-19 maja 2022 roku.

Stale aktualizowane informacje dla wystawców i zwiedzających można znaleźć na stronie www.uniti-expo.com. Odwiedzających targi zapraszamy do bezpłatnej rejestracji online.

Źródło: Uniti Expo

LIDERZY RYNKU – DOSTAWCY DLA STACJI PALIW – RAPORT 2022
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

LRDSP Raport okladka x

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 14.04.2022
Aktualizacja: 14.04.2022