Paweł Grzywaczewski panelistą jubileuszowego XX Forum PetroTrend 2020

Udostępnij artykuł
Dyrektor ds. sprzedaży, członek zarządu Anwim weźmie udział w dyskusji pt.: „Ewolucja formatów – trendy, kierunki, alternatywy”. Tegoroczna edycja najważniejszego w Polsce spotkania właścicieli stacji paliw, sklepów convenience, konceptów gastronomiczno-kawowych oraz kupców i dostawców odbędzie się już 16 marca w Warsaw Marriott Hotel.

Paweł Grzywaczewski jest autorem konceptu Moya, który konsekwentnie rozwija z pomocą całego zespołu od 2009 r. W swojej codziennej pracy nadaje kierunek dalszej ekspansji sieci i nadzoruje wszystkie działy odpowiedzialne za wzmacnianie jej funkcjonowania.

W spółce Anwim pracuje od 1999 r., na początku na stanowisku przedstawiciela handlowego, następnie koordynatora sprzedaży. Od 2002 r. pełni funkcję członka zarządu. Do 2014 r. równolegle zasiadał w zarządzie siostrzanej spółki Esppol.

Wcześniejsze doświadczenia zawodowe zdobywał jako przedstawiciel handlowy w Neste Polska oraz Sedona S.C.

Paweł Grzywaczewski jest absolwentem studiów magisterskich na SGH (Marketing i zarządzanie) oraz podyplomowych studiów na Akademii im. Leona Koźmińskiego.

VIDEORELACJA Z UBIEGŁOROCZNEJ EDYCJI
XIX FORUM PETROTREND 2019

Organizator – redakcja czasopisma Stacja Benzynowa & Convenience Store oraz portalu Petrolnet.pl – serdecznie zaprasza do udziału w jubileuszowej, dwudziestej edycji najważniejszego w Polsce spotkania właścicieli stacji paliw, któremu towarzyszy dziewiąta edycja bezpłatnego konkursu dla najlepszych obiektów w Polsce – STACJA BENZYNOWA ROKU 2020 oraz trzecia edycja konkursu dla dostawców – SUPPLIER OF THE YEAR 2020.

W PROGRAMIE WYDARZENIA:
rzeczowe i najbardziej praktyczne wskazówki dotyczące rozwoju biznesu i unikania trudności, porady od najwybitniejszych praktyków i ekspertów, całodzienne dyskusje oraz prelekcje! Ale przede wszystkim kuluarowe spotkania w niemalże rodzinnym już gronie przyjaciół i partnerów w biznesie; indywidualne i nasze autorskie rozmowy dotyczące współpracy w formule Business Speed Dating; uroczysta kolacja z Galą Stacja Benzynowa Roku 2020 oraz Supplier of the Year 2020.
To wszystko odbędzie się 16 marca w Warsaw Marriott Hotel.

WWW.PETROTREND.PL

Organizatorem jest BROG B2B – media efektywnej komunikacji – wydawca czasopism: Stacja Benzynowa & Convenience StoreŚwiat HoteliNowości GastronomiczneSweets & Coffee; portali: www.petrolnet.plwww.horecanet.pl, oraz organizator Forum Rynku Paliwowego PetroTrendForum Rynku Hotelarskiego Profit HotelForum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, a także Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni Sweets & Coffee.

Kontakt z Organizatorem
BROG B2B MEDIA EFEKTYWNEJ KOMUNIKACJI
Edwin Kaniuk
redaktor naczelny
Stacja Benzynowa & Convenience Store
Petrolnet.pl
664 463 085, 22 290 66 11
e.kaniuk@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.