PERN: odprawa online dla kierowców odbierających paliwo w dwóch bazach

Udostępnij artykuł

Kierowcy odbierający paliwo z baz PERN w Koluszkach i Rejowcu mogą już dokonywać odpraw poprzez mobilną aplikację dostępną na ich komórkach. To skuteczny sposób, który pozwala oszczędzić czas i zwiększyć efektywność operacji. Tym samym z sukcesem zakończył się prowadzony w ostatnich miesiącach pilotaż tego rozwiązania.

PERN

eKiosk – aplikacja PERN

Aplikacja eKiosk umożliwia kierowcy m.in. wgląd w przygotowane dla niego dyspozycje. Daje również podgląd aktualnej sytuacji w bazach paliw, czy rezerwację godziny załadunku i przygotowanie biletu wjazdowego. PERN pracuje by udostępnić rozwiązanie także w innych lokalizacjach.

– Kilkunastu kierowców, najpierw w Bazie Paliw nr 4 w Rejowcu, a ostatnio również w Bazie Paliw nr 1 w Koluszkach, otrzymało dostęp do aplikacji. Zrealizowali już pierwszych 100 transportów z pominięciem rejestracji w stacjonarnych kioskach multimedialnych. Kierowcy dokonali rezerwacji godziny odbioru i przygotowali bilety wjazdowe w swoich telefonach, bez wychodzenia z kabiny samochodu. W momencie wywołania ich do wjazdu pod załadunek, otrzymali wiadomości SMS. Podjechali bezpośrednio do bramy wjazdowej na teren bazy paliw.
– zaznaczył Tomasz Domański, kierownik działu obsługi klienta.

eKiosk to kolejne innowacyjne rozwiązanie na rynku paliw przygotowane przez PERN. System uzupełnił zestaw narzędzi dostępnych dla kontrahentów realizujących odbiory w bazach paliw spółki, tj. Portal dla Przewoźników oraz awizacje odbiorów na konkretną godzinę.

Źródło: PERN

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– MARZEC-KWIECIEŃ 2022 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Stacja Benzynowa & Convenience Store

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.