Piąta Avia na Ukrainie

Unimot zgodnie ze strategią otwiera kolejną stację Avia na Ukrainie, która zlokalizowana jest na trasie prowadzącej z lotniska Boryspol do Kijowa.

Unimot rozwijający sieć stacji paliw pod marką Avia na terenie Polski i Ukrainy, wspólnie z Grupą Wexler – partnerem biznesowym z rynku ukraińskiego, uruchomił drugą stację Avia w Kijowie. To już piąta stacja tej marki na Ukrainie, działająca na zasadach franczyzy. Nowy obiekt tym razem zlokalizowany jest na trasie prowadzącej z lotniska Boryspol do Kijowa.

Nowo otwarta stacja oferuje 4 stanowiska tankowania i pełną gamę paliw łącznie z paliwami premium Avia Diesel Gold oraz Avia Gold 95. Na terenie stacji wybudowany jest sklep typu convenience o powierzchni ponad 80 m kw., z kącikiem kawowym Esenso Cafe i ofertą gastronomiczną. Dla klientów stacji dostępne są także usługi odkurzacza i kompresora.

– Jestem przekonany, że szwajcarska marka Avia odniesie sukces na rynku ukraińskim wprowadzając europejskie standardy w sprzedaży paliw i obsłudze klienta – twierdzi Robert Nowek, koordynator marki Avia w Polsce i na Ukrainie.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– WRZESIEŃ 2019 
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.