Pierwsza przejęta przez Citronex stacja już działa

Udostępnij artykuł
Spółka Citronex uruchomiła w pobliżu Iłowej (węzeł A18) szóstą stację paliw pod logo Dyskont Paliwowy.

W pierwszych dniach września zakończono prace dostosowujące stację paliw w Iłowej, funkcjonującej do niedawna pod logo marki Total. Obiekt przeszedł pełny rebranding zgodny ze standardami, stając się szóstą stacją sieci Dyskont Paliwowy. Dogodna lokalizacja w pobliżu autostradowego węzła A18, umożliwiającego dwustronny zjazd z autostrady gwarantuje obsługę ruchu zarówno w kierunku Berlina, jak i Wrocławia.

Stacja wyposażona jest w dwa dwustronne dystrybutory wieloproduktowe, dwustronny dystrybutor LPG, dwa dwustronne dystrybutory AdBlue oraz dwa dwustronne dystrybutory szybkiego diesla. Przy obiekcie działa sklep oraz restauracja serwująca między innymi docenione przez kierowców dania kuchni polskiej. Na terenie kompleksu znajduje się obszerny parking dla samochodów ciężarowych, który może pomieścić 50 zestawów.

Sieć stacji Dyskonty Paliwowe stawia na dynamiczny rozwój, poszukując dogodnych lokalizacji przy wszystkich kluczowych szlakach komunikacyjnych w Polsce. Obecnie na ukończeniu znajduje się siódmy Dyskont Paliwowy, zlokalizowany w sąsiedztwie autostrady A4 przy zjeździe Kąty Wrocławskie. Otwarcie zaplanowane zostało na połowę października 2019 r. Firma Citronex jest wyłącznym właścicielem marki Dyskont Paliwowy, obecnie nie planuje wprowadzenia oferty franczyzowej.

STACJE PALIW – SPRZEDAŻ DETALICZNA – RAPORT 2019
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 11.09.2019
Aktualizacja: 11.09.2019