Pierwsze paczkomaty na stacjach Slovnaft Partner

Udostępnij artykuł
[NASZ NEWS! PREMIERA U NAS!] Jak dowiedziała się redakcja Petrolnet, Slovnaft Partner coraz mocniej inwestuje w usługi pozapaliwowe. W efekcie nawiązania współpracy z firmą InPost, paczkomaty dostawcy nowoczesnej logistyki w Polsce pojawiły się aż przy dziesięciu partnerskich stacjach sieci Slovnaft.

– Wzbogacając atrakcyjność ofert i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, na Stacjach Partnerskich Slovnaft pojawiły się pierwsze paczkomaty firmy InPost. Każda wizyta na stacji staje się bardziej kompleksowa – czytamy w komunikacie Slovnaft Polska.

Nowa usługa jest już dostępna na stacjach Slovnaft Partner w aż miejscowościach: Dynów Karolówka, Pińczów, Niegardów, Pilica, Kazimierza Wielka, Włoszczowa, Mszana Dolna ul. Krakowska, Strzelce Opolskie, Trzeboś, Chęciny. Przypomnijmy, że według danych POPiHN (na dzień 30 września 2020 r.) brand Slovnaft Partner jest obecny w 80 lokalizacjach.

Przypomnijmy, że sieć Slovnaft w ostatnim czasie udostępniła swoich partnerom możliwość wdrożenia nowoczesnych konceptów kawowych i gastronomicznych – Coffee Corner oraz Bistro Corner. Zainteresowani współpracownicy sieci mogą także przebudować swoje obiekty według najnowszego layoutu i wizualizacji zewnętrznej Slovnaft Partner.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– PAŹDZIERNIK-LISTOPAD 2020 
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 19.11.2020
Aktualizacja: 19.11.2020