Port Kopytkowo oficjalnie otwarty

Po lekkim, półrocznym opóźnieniu oficjalnie swoją działalność zainaugurował Port Kopytkowo. Inwestycja należy do firmy Global z siedzibą w Gdyni.

Kompleks jest zlokalizowany tuż przy autostradzie A1, pod adresem Kopytkowo 48, w woj. pomorskim. Znajduje się w połowie trasy między Toruniem, a Gdańskiem, na wysokości Kwidzyna.

Port Kopytkowo to największy port drogowy w Polsce, spełniający potrzeby kierowców pojazdów ciężarowych i osobowych. Znajduje się tu parking na 250 tirów, cztery stanowiska myjni dla tirów, stanowisko do ładowania samochodów elektrycznych, hotel, lekarz, a nawet spa.

W Porcie Kopytkowo prowadzi także działalność partnerska stacja BP 0881, która została otwarta jeszcze rok temu, kiedy budowa ogromnego parkingu oraz infrastruktury umożliwiającej świadczenie dodatkowych usług dopiero się zaczynała .

Krzysztof Kozłowski, dyrektor sieci stacji partnerskich w BP Polska, za pośrednictwem oficjalnego konta BP Polska na Twitterze pogratulował partnerowi sfinalizowania inwestycji, zachwalając przy tym walory działającej na ternie portu stacji BP.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.