Powstaje kolejna stacja marki Cel

[TYLKO U NAS] Jak dowiedziała się nasza redakcja, w miejscowości Czapury (woj. wielkopolskie) trwają pierwsze pracy przy budowie trzeciej już stacji Cel.

Nowy obiekt powstaje w Czapurach przy skrzyżowaniu ulic Poznańskiej oraz Świerkowej – w miejscu, w którym poprzedni inwestor, firma Family House, miała wybudować nowoczesne centrum handlowe wraz ze stacją benzynową i myjnią. Inwestycja powinna zostać ukończona jeszcze w 2020 roku.

Stacja Benzynowa Roku 2015

Warto przy tej okazji przypomnieć, że stacja CEL w Dąbrówce (pierwszy obiekt właściciela marki) zdobyła tytuł Stacji Benzynowej Roku 2015 – w czwartej edycji konkursu organizowanego przez firmę BROG B2B wydawcę magazynu Stacja Benzynowa & Convenience Store oraz portalu Petrolnet.pl, który co roku jest rozstrzygany podczas uroczystej gali na zakończenie Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend.

Eksperci branżowi będący jurorami konkursu zgodnie ocenili, że największe wrażenie wywarła na nich niezależna stacjach paliw, należąca do prywatnego inwestora, która została zaprojektowana i wybudowana z zachowaniem najnowszych rynkowych trendów spełniających standard premium.

Natomiast w październiku 2018 została otwarta druga stacja Cel, tym razem zlokalizowana w podpoznańskim Biedrusku. Obiekt został finalistą kategorii Niezależna stacja benzynowa w konkursie Stacja Benzynowa Roku 2019.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– PAŹDZIERNIK-LISTOPAD 2019 
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.