Prezes Slovnaft Polska: Stopniowo dostosowujemy się do najnowszych trendów

Udostępnij artykuł
[SPECJALNIE DLA NAS! RAPORT 2020!] Komentarz, którego autorką jest Katarzyna Mazurek, prezes zarządu Slovnaft Polska, ukazał się na łamach publikacji STACJE PALIW – SPRZEDAŻ DETALICZNA – RAPORT 2020

Jako Slovnaft Polska nieustannie zastanawiamy się, jaką dodatkową wartość jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom z segmentu partnerskiego. Koncentrujemy się nie tylko na rozwoju naszej sieci, ale również podejmujemy działania na rzecz wspierania sprzedaży u naszych Partnerów.

Stacje Slovnaft Partner stopniowo dostosowują się do najnowszych trendów rynkowych i przekształcają się w stacje usługowe. Aby przyciągnąć klientów i zwiększyć udział w rynku, stacje paliw powinny oferować kompleksowe rozwiązania convenience, różnorodny koszyk zakupowy, wysokiej jakości usługi oraz konkurencyjne ceny, dlatego zapewniamy naszym Partnerom wsparcie w zakresie zarządzania sklepem oraz dajemy możliwość wdrożenia wizualizacji sklepu i konceptu kawowo-gastronomicznego Coffee Corner i Bistro Corner.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– PAŹDZIERNIK-LISTOPAD 2020 
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

W naszym modelu współpracy to Partner decyduje o tym, z jakich możliwości chce skorzystać, a udostępniamy ich coraz więcej. Obecnie w ofercie posiadamy na przykład własne oleje i smary pod marką MOL. Pod koniec 2019 roku produkty te, za pośrednictwem naszych Dystrybutorów, trafiły na stacje partnerskie Slovnaft. Wybraliśmy zestaw produktów odpowiednich dla stacji paliw, jednak cenimy wybory naszych Partnerów, gdyż to oni najlepiej znają swoich klientów, ich upodobania i potrzeby, dlatego w zależności od lokalizacji stacji, Partner sam decyduje o wyborze produktów z szerokiego asortymentu.

Nasze oleje i smary w pełni spełniają najnowsze wymagania klasyfikacji ACEA i API oraz posiadają ponad 300 aprobat producentów samochodów i maszyn. W swojej ofercie posiadamy m.in. kolekcje takie jak Dynamic i Essence, które idealnie wpasują się w asortyment stacji. Posiadamy również artykuły dedykowane do automatycznych skrzyń biegów, motocykli oraz do urządzeń ogrodniczych, takich jak kosiarki lub piły. W swojej szerokiej ofercie możemy również zarekomendować wysokiej klasy płyny hamulcowe, płyny do chłodnic oraz wielofunkcyjne smary o dobrej tolerancji obciążeń i odporności na wodę.

Wspieramy naszych Parterów broszurami oraz narzędziem on-line, dzięki którym w prosty sposób można wybrać olej dedykowany do swojego pojazdu. Smary i oleje MOL posiadają rekomendację 13-tu najbardziej znanych producentów aut. Wprowadzając możliwość skorzystania z tej oferty nie przymuszamy Partnerów do stosowania tego rozwiązania, a jedynie zachęcamy do wprowadzania pewnych produktów, bo model Slovnaft Partner oparty jest przede wszystkim na dobrowolności.

STACJE PALIW – SPRZEDAŻ DETALICZNA – RAPORT 2020
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 19.11.2020
Aktualizacja: 19.11.2020