Prezes Slovnaft Polska: Zbudowaliśmy pozycję rzetelnego i uczciwego dostawcy paliw

Udostępnij artykuł
[SPECJALNIE DLA NAS! RAPORT 2020!] Komentarz, którego autorką jest Katarzyna Mazurek, prezes zarządu Slovnaft Polska, ukazał się na łamach publikacji STACJE PALIW – SPRZEDAŻ DETALICZNA – RAPORT 2020

Na przestrzeni dwóch dekad udało nam się zbudować wiarygodną pozycję rzetelnego i uczciwego dostawcy paliw. Rynek dobrze nas odbiera dzięki produktom wysokiej jakości oraz konkurencyjnym cenom. Pandemia i związane z nią ograniczenia dotknęły nas, podobnie jak innych przedsiębiorców i wpłynęły na prowadzenie biznesu, jednak charakter sieci Slovnaft Partner oraz usytuowanie naszych stacji sprzyjały utrzymaniu stabilności. Stacje działające w regionach rolniczych odnotowały nawet wzrost popytu na olej napędowy, ponieważ okres pandemii zbiegł się z rozpoczęciem sezonu prac w rolnictwie.

Wszystkie stacje Slovnaft Partner wprowadziły zalecane procedury zapobiegające rozprzestrzenianiu się koronawirusa, zapewniając bezpieczeństwo korzystania z usług stacji oraz zakupu paliwa. Wprowadzone zmiany i obostrzenia spotkały się ze zrozumieniem zarówno ze strony klientów, jak i pracowników, dzięki temu stacje partnerskie funkcjonowały bez zakłóceń. Z wielką troską przyglądaliśmy się natomiast stacjom położonym w obszarze przygranicznym, które w większym stopniu odczuły wprowadzone restrykcje związane z ograniczeniem ruchu.

Sytuacja dla każdego przedsiębiorcy była bardzo wymagająca, wymusiła zmianę form komunikacji. Osobisty kontakt został zastąpiony przez komunikację zdalną, cały zespół Slovnaft Polska wykonywał pracę w trybie home office. Dzięki zaangażowaniu naszych pracowników zapewniliśmy stabilność wszystkich procesów oraz ciągłość dostaw produktów dla klientów.

W ramach Grupy MOL utworzono zespoły kryzysowe, które wymieniały się doświadczeniami poszczególnych krajów, co pozwoliło nam na kompleksową analizę sytuacji. Ponadto Partnerzy otrzymywali od nas na bieżąco informacje dotyczące dynamicznie wprowadzanych zmian prawnych. Dzięki temu mogli szybko reagować i je wdrażać. Ten rok stawia przed nami nowe wyzwania, ze względu na prognozowany w Europie i na świecie kryzys gospodarczy należy się liczyć z możliwym spadkiem konsumpcji paliw w dłuższym okresie.

STACJE PALIW – SPRZEDAŻ DETALICZNA – RAPORT 2020
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 20.10.2020
Aktualizacja: 20.10.2020