Rabat na paliwo na stacjach Circle K dla klientów Alior Banku

Udostępnij artykuł
Ruszyła wspólna promocja Alior Banku i sieci stacji paliw Circle K. Kampania jest skierowana zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych Alior Banku. Osoby, które posiadają kartę kredytową lub debetową banku, po zarejestrowaniu się w programie lojalnościowym Circle K Extra Club, będą mogły skorzystać ze zniżki na paliwo na wybranych stacjach Circle K. Akcja potrwa od 1 października do 30 listopada 2020 r.

Przez kolejne dwa miesiące klienci indywidualni oraz biznesowi Alior Banku mogą skorzystać z rabatu na paliwo w 283 punktach Circle K w całej Polsce. Aby przystąpić do promocji wystarczy być uczestnikiem lub zarejestrować się w programie lojalnościowym Circle K Extra Club oraz dodać do niego wybraną kartę debetową lub kredytową Alior Banku. W zależności od rodzaju paliwa zniżka wynosi 10 lub 15 gr za litr. Realizacja rabatu odbywa się automatycznie w trakcie dokonania płatności na stacji, a klienci mogą liczyć na zniżki na paliwo przy każdym tankowaniu.

Stale staramy się rozbudowywać naszą ofertę benefitów wykraczających poza usługi stricte bankowe, realizując naszą strategię „Więcej niż bank”. Wewnętrzne analizy świadczą o tym, że jednym z najbardziej pożądanych przez naszych Klientów bonusów są rabaty na paliwo. Poprzez zawieranie nowych partnerstw chcemy dostarczać Klientom rozwiązania dopasowane do ich potrzeb – mówi Paweł Darski, dyrektor działu partnerstw strategicznych w Alior Banku.

Bardzo cieszy nas, że kolejny partner zaprasza do programu Circle K Extra Club swoich klientów. W ramach tej współpracy, specjalnie dla klientów Alior Bank przygotowaliśmy atrakcyjny rabata na paliwa miles, milesPlus oraz SupraGas. Dodatkowo uczestnicy promocji będą nagradzani za każdy zakup punktami Extra Club, które będą mogli zbierać na swoich kartach i wykorzystać w przyszłości na atrakcyjne nagrody w programie. Mamy nadzieję, że klienci Alior Banku docenią przygotowaną przez nas ofertę oraz jakość naszych paliw miles i zostaną z Circle K na dłużej – powiedział Aleksander Wasiura, kierownik kategorii paliw w Circle K Polska.

STACJE PALIW – SPRZEDAŻ DETALICZNA – RAPORT 2020
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Szczegóły promocji:

  • Dostępne rabaty:

Rabat 10 gr/l na paliwa miles® 95, miles® diesel, SupraGas;

Rabat 15 gr/l na paliwa milesPlus® 95, milesPlus® 98, milesPlus® diesel.

  • Czas trwania kampanii: 1.10 – 30.11.2020 r.
  • Promocja obejmuje wydane przez Alior Bank karty:

Dla klientów indywidualnych – wszystkie aktywne karty kredytowe i debetowe,
w tym także karta Kantoru Walutowego;

Dla klientów biznesowych – karty debetowe oraz karty charge: Mastercard Business Debit, Mastercard Business Debetowa, Mastercard Business Travel, Mastercard Cebit Commercial paliwowa, Mastercard Debit Commercial wielowalutowa, Mastercard Corporate chargé, Mastercard Corporate, Mastercard Corporate Executive, Mastercard Corporate Executive chargé oraz Mastercard Business.

  • Rabat naliczany jest maksymalnie do 100 litrów paliwa w ramach jednej transakcji.
  • Rabat udzielany jest wyłącznie przy transakcjach rejestrowanych w kasach obsługowych Stacji Paliw.

Regulamin oraz pełna lista stacji uczestniczących w promocji jest dostępna na stronie:

https://www.aliorbank.pl/klienci-indywidualni/oferty-specjalne.html oraz https://www.circlek.pl/alior-bank

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.