Regional Brand Activation Manager Tork: Higiena jest kluczowa

Udostępnij artykuł

[TYLKO U NAS] Jesteśmy przede wszystkim doradcami i partnerami naszych klientów, a nie handlowcami mającymi zrealizować cele sprzedażowe. Nie ograniczamy się do sprzedaży produktów. Nasze rekomendacje są poprzedzone wnikliwą analizą potrzeb danego obiektu – mówi Wojciech Nizio, Regional Brand Activation Manager, Tork.

Wojciech Nizio Stacja Benzynowa Convenience Store

Konfrontacja między suszarkami nadmuchowymi a ręcznikami papierowymi pokazuje, że jedno i drugie rozwiązanie ma swoich zwolenników jak i krytyków. Wydaje się jednak, że możliwości stosowania ręczników nie tylko do osuszania rąk dają im sporą przewagę nad konkurencją.

Wybierając systemy ręczników papierowych zaspokajamy o wiele więcej potrzeb gości. Często odwiedzamy łazienki na stacjach benzynowych nie tylko w celu skorzystania z toalety czy umycia rąk. Wykonujemy w nich wiele czynności, takich jak: dbanie o wygląd czy odświeżenie się podczas długiej podróży. W trasie łatwo o plamę z kawy czy kanapki. Za pomocą suszarki jej nie usuniemy. Nie wytrzemy też twarzy i nie oczyścimy zakatarzonego nosa. Użytkownicy doceniają wszechstronne zastosowanie ręczników.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– MAJ-CZERWIEC 2023 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

STACJA BENZYNOWA maj czerwiec petrolnet

Jaką ofertę mają Państwo przygotowaną dla stacji benzynowych?

W naszej ofercie jest cała gama produktów, a poszczególne linie różnią się od siebie sposobem działania i wyglądem. Opracowując rozwiązania do poszczególnych sektorów i miejsc zawsze uwzględniamy specyfikę ich funkcjonowania.
W toaletach publicznych kluczowy jest wybór odpowiednich systemów dozujących, które będą chronić papier przed brudem i bakteriami, pomagać zachować porządek i zmniejszyć ilość zużywanego produktu. Z kolei solidne tworzywa, z których wykonane są dozowniki Tork pozwalają mieć pewność, że nie zostaną one zniszczone. Są odporne na akty wandalizmu, które niestety czasami zdarzają się w toaletach na stacjach benzynowych.
Gwarancją higieny są dozowniki na mydła wraz ze szczelnie zamkniętymi wkładami. Z zadowoleniem obserwujemy, że słabnie popularność dozowników na mydło dolewane – zazwyczaj nie są odpowiednio czyszczone, co zwiększa ryzyko skażenia produktu. W ostatnich latach właściciele i osoby zarządzające stacjami benzynowymi wyposażają łazienki w swoich obiektach w nasze preparaty do dezynfekcji i balsamy pielęgnacyjne do rąk, chcąc zapewnić poczucie bezpieczeństwa swoich gości, jednocześnie dbając o ich komfort i najlepsze doznania w przerwie w podróży.

Na co mogą liczyć właściciele stacji, którzy chcieliby z Państwem nawiązać współpracę?

Jesteśmy przede wszystkim doradcami i partnerami naszych klientów, a nie handlowcami mającymi zrealizować cele sprzedażowe. Nie ograniczamy się do sprzedaży produktów. Nasze… Cały artykuł publikujemy w Stacji Benzynowej & Convenience Store maj-czerwiec 2023. Kliknij, aby zapoznać się z pełną treścią.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 31.07.2023
Aktualizacja: 31.07.2023