Ruszyła akcja tanie jesienne tankowanie na Circle K Express

Udostępnij artykuł
Ciepłe babie lato, barwny październik a potem listopadowe szare i deszczowe dni. Niezależnie od aury za oknem musimy dojechać do szkoły, pracy czy sklepu. Dla poszukiwaczy dobrych ofert, którzy lubią szybkie i tanie tankowanie, Circle K przygotowało specjalną ofertę rabatową, która osłodzi powakacyjny czas.

Klienci detaliczni wybranych stacji Circle K Express w dniach 9.09-30.11.2020 r., będą mogli skorzystać z rabatu na paliwo w wysokości 5gr/litr przy tankowaniu paliw miles lub 10 gr/litr przy wyborze paliwa premium. Aby skorzystać z promocji wystarczy zatankować minimum 20l paliwa i odebrać kupon na kolejne tankowanie z rabatem. Szczegóły i warunki promocji dostępne są na stronie: https://www.circlek.pl/circle-k-express-rozdajemy-rabaty.

Wszystkie paliwa z oferty Circle K zawierają pakiet dodatków uszlachetniających opracowanych tak, aby móc zwiększyć zasięg nawet o 3 proc. Na stacjach Circle K kierowcy mają dostęp do najwyższej klasy paliw – w tym z oferty premium, pod nazwą milesPlus®, obejmującej produkty zwiększające osiągi silnika, skutecznie czyszczące jego podzespoły i chroniące je przed zanieczyszczeniami, dzięki czemu silnik pracuje płynniej i zwiększa się jego żywotność.

STACJE PALIW – SPRZEDAŻ DETALICZNA – RAPORT 2020
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 17.09.2020
Aktualizacja: 17.09.2020