Ruszyła Wakacyjna Loteria Lotos

Udostępnij artykuł

14 czerwca 2022 roku wystartowała „Wakacyjna Loteria Lotos”. Każdy, kto zakupi na stacji Lotos co najmniej 25 litrów paliwa lub wyda co najmniej 16 zł w sklepie i restauracji Cafe Punkt, może zdobyć nagrodę pieniężną. Do rozlosowania jest ponad milion złotych!

Wakacyjna Loteria Lotos

Atrakcyjne nagrody

Nagrodą główną jest 100 000 zł, które zostanie przekazane przelewem na rachunek bankowy zwycięzcy. Do wygrania jest także 9 kart paliwowych Lotos Biznes na kwotę 10 000 zł do wykorzystania na stacjach Lotos oraz wirtualne karty podarunkowe o wartości 10 zł, 100 zł i 1 000 zł, które również można zrealizować na każdej ze stacji paliw Lotos biorącej udział w promocji. Łącznie w puli jest ponad 70 000 nagród!

– Rozpoczynające się wakacje to czas podroży, na które część z nas wybierze się samochodem. Postanowiliśmy więc zaproponować naszym klientom udział w zabawie, dzięki której zyskają szansę sfinansowania kosztów paliwa czy zakupów w naszych sklepach. Zapraszam do odwiedzania stacji Lotos, na których nie tylko można zregenerować siły w drodze na wakacje, ale też spróbować szczęścia w naszej nowej loterii. Powodzenia!
– komentuje Wojciech Weiss, prezes zarządu spółki Lotos Paliwa, która zarządza stacjami gdańskiego koncernu.

Wakacyjna Loteria Lotos – zasady

Do udziału w „Wakacyjnej Loterii Lotos” upoważnia zakup:

  • przynajmniej 25 litrów paliwa standard (1 kod) lub
  • przynajmniej 25 litrów paliwa premium (2 kody) lub
  • produktów w sklepie i Cafe Punkcie na kwotę minimum 16 zł brutto (1 kod).

Za spełnienie powyższych warunków otrzymuje się specjalny kod w postaci wydruku z drukarki fiskalnej (kupon drukowany jest wraz z paragonem), który należy następnie zarejestrować na dedykowanej stronie loterii – www.loteria.lotos.pl. Na podwojenie swoich szans (2x więcej kodów) mogą liczyć stali klienci stacji Lotos uczestniczący w programie lojalnościowym Navigator. Dodatkowe kody znajdą oni po zalogowaniu się do swojego konta w aplikacji Navigator lub na stronie www.lotosnavigator.pl.

„Wakacyjna Loteria Lotos” trwa od 14 czerwca do 16 sierpnia 2022 r. Regulamin akcji dostępny na stronie loterii.

Źródło: Lotos Paliwa

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– MARZEC-KWIECIEŃ 2022 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Stacja Benzynowa & Convenience Store

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.