Rzeczniczka bp w Polsce: Stacje będą centrami kompleksowej obsługi kierowców

Udostępnij artykuł

[TYLKO U NAS – RAPORT 2023] Zmienił się model podróżowania, zmieniły się oczekiwania Klientów, pojawiły się możliwości, których wcześniej nie było – mówi dr Magdalena Kandefer – Kańtoch, rzeczniczka bp w Polsce.

Magdalena Kandefer Kantoc Liderzy Rynku Dostawcy dla Stacji Paliw RAPORT

W ramach nowej strategii firma coraz bardziej koncentruje się na segmencie mobility & convenience. Zmienił się model podróżowania, zmieniły się oczekiwania Klientów, pojawiły się możliwości, których wcześniej nie było. Finalnie stacje należące do bp przekształcą się w centra kompleksowej obsługi kierowców, w których szybko będzie można zaspokoić wiele potrzeb życia codziennego. Możliwość realizacji kilku podstawowych potrzeb w jednym miejscu, w tym samym czasie jest elementem naszej odpowiedzi na oczekiwania klientów, dla których liczy się czas, wygoda i gotowe rozwiązania.

LIDERZY RYNKU – DOSTAWCY DLA STACJI PALIW – RAPORT 2023
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Liderzy Rynku Dostawcy dla Stacji Paliw RAPORT okladka

W perspektywie krótkoterminowej stawiamy na rozwój unikalnej oferty Wild Bean Café. W tym roku poszerzyliśmy m.in. ofertę współpracy z Robertem Makłowiczem. Rozwijamy cały czas naszą ofertę sklepową, testując różne rozwiązania. Przez cały rok trwały też prace projektowe przygotowujące do wprowadzenia na stacje bp ładowarek elektrycznych. Dalej rozszerzaliśmy też ofertę home delivery i współpracę w ramach projektu – zero waste z partnerem ToGoodToGo.


Stacje paliw przestają być tylko i wyłącznie miejscem do tankowania samochodów, stają się wielofunkcyjnymi centrami, w których szybko możemy zaspokoić wiele potrzeb życia codziennego. Wygoda, elastyczność, bezpieczeństwo i technologia określają i będą określać potrzeby naszych Klientów. Na pewno dalej Klienci będą oczekiwać od firm rzetelności, uczciwości i transparentności a także podejmowania działań konsekwentnie zmierzających do transformacji energetycznej i my będziemy realizować te oczekiwania.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 24.04.2023
Aktualizacja: 25.04.2023