Sbarro – premiera nowojorskiej pizzy na stacji Amic

Udostępnij artykuł

[PREMIERA U NAS] Tego jeszcze na stacjach benzynowych w Polsce nie było. Amic Energy uruchamia pierwszą, pilotażową pizzerię amerykańskiej marki Sbarro. Już 21 października 2022 roku w Warszawie na stacji Amic Energy przy ul. Puławskiej 623 będzie można spróbować nowej oferty – pizzy serwowanej w całości i na kawałki, zarówno na miejscu na stacji, na wynos, jak i z dostawą.

Sbarro Amic Energy Warszawa Pulawska

O marce Sbarro

Sbarro swoją historią sięga aż 1956 roku. Wtedy na Brooklynie włoska rodzina Carmela i Gennaro Sbarro otworzyła drzwi do swoich delikatesów serwując pizzę na kawałki. Koncept ten stał się tak popularny, że wkrótce otworzyli drugą lokalizację w King’s Plaza Mall w Nowym Jorku, skupiającą się wyłącznie na pizzy.

Po ponad 65 latach Sbarro jest obecnie światowym liderem w kategorii pizzy impulsowej. Oferuje oryginalną New York Pizza XL, codziennie ręcznie robioną, ze świeżo przygotowanego i wyrabianego ciasta, 100% sera mozzarella z pełnego mleka i pomidorów w stylu San Marzano. Wielokrotnie nagradzane nowojorskie pizze, stromboli i inne produkty pod marką Sbarro obecnie dostępne są na całym świecie w ponad 600 lokalizacjach. W 2023 r. planowane jest otwarcie co najmniej 50 nowych punktów w samej Europie.

Sbarro, Subway i Amic w jednym miejscu

Nowopowstała restauracja Sbarro na stacji Amic Energy będzie pierwszym takim miejscem w Polsce. Jednak nie tylko to sprawia, że projekt jest tak wyjątkowy! Na stacji w dalszym ciągu obecna będzie marka Subway. Tym samym Amic Energy wprowadza niespotykaną dotychczas ofertę gastronomiczną dla swoich klientów – dwie globalne marki gastronomiczne w jednym miejscu.

Szeroka oferta

Nowy koncept franczyzowy ma na celu zróżnicowanie oferty dla klientów o różnych upodobaniach. Przypomnijmy, że pizza cieszy się w Polsce bardzo dużą popularnością. Niezwykle istotnym z perspektywy konsumenta jest fakt, że świeże ciasto wyrabiane jest ręcznie na miejscu, tak, jak w tradycyjnych pizzeriach, z najwyższej jakości składników z dbałością o najmniejsze szczegóły.

Pizza będzie dostępna w trzech rozmiarach 30/35/43 cm. Wśród dostępnych smaków są: ukochana przez Polaków Pepperoni oraz klasyczna Margherita. Ponadto konsumenci mogą wybierać z pośród aż sześciu innych smaków, w tym także wersji wegetariańskiej. Pizzę będzie można zamówić na kawałki, a każdy z nich zostanie zapakowany w wygodne i poręczne opakowanie.

Na tym jednak oferta Sbarro się nie kończy! Dostępne będą także Stromboli. To włoski przysmak w postaci zawijanej pizzy, wypełniony po brzegi dodatkami zapieczonymi w serach mozzarella, cheddar i ricotta. 

Z tego menu skorzystać będą mogli nie tylko odwiedzający stację. Oferta będzie dostępna również z dostawą poprzez platformy Uber Eats, Glovo oraz Bolt Food. 

– Niezwykle się cieszymy, że jako Amic Energy po raz kolejny oferujemy klientom innowacyjne rozwiązanie, które mamy nadzieję sprawi, że kolejne wizyty będą budziły jeszcze bardziej pozytywne doświadczenia z odwiedzin na naszych stacjach. Jesteśmy przekonani, że ten pilotażowy projekt spodoba się naszym klientom, a my nie poprzestaniemy w pozytywnym zaskakiwaniu naszych gości nowościami na stacjach dobrej energii.
– komentują managerowie Amic Energy w Polsce.

Źródło: Amic Energy

STACJE PALIW – SPRZEDAŻ DETALICZNA – RAPORT 2022
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Stacje Paliw Sprzedaż Detaliczna RAPORT 2022

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

Opublikowano: 20.10.2022
Aktualizacja: 20.10.2022