Sieć Moya otworzyła 4 nowe stacje paliw w ciągu jednego tygodnia!

Udostępnij artykuł

Moya kontynuuje dynamiczny rozwój i umacnia pozycję na rynku. W ciągu jednego tygodnia sieć stacji paliw powiększyła się o 4 obiekty. Nowe punkty zostały uruchomione w województwach małopolskim (Radgoszcz, Marcinkowice, Podegrodzie) oraz łódzkim (Węzeł Kutno).

stacja moya otwarcie

Moya to najdynamiczniej rozwijająca się sieć stacji paliw w Polsce, która liczy już 476 punktów. Otwarcie 4 nowych stacji w niebiesko-czerwonych barwach to kolejny krok w realizacji ambitnej strategii firmy, która zakłada systematyczne zwiększanie obecności marki na polskim rynku i wzrost o około 50 nowych punktów rocznie. Moya, jako jedyna na rynku, rozwija równolegle trzy koncepty stacji: obsługowe ze sklepem typu convenience i konceptem kawiarniano-gastronomicznym Caffe Moya, dostosowane do obsługi klientów flotowych stacje automatyczne oraz samoobsługowe stacje Moya express, których oferta skierowana jest zarówno do klientów detalicznych i biznesowych.

Wszystkie nowo otwarte punkty są obiektami obsługowymi.

Gdzie nowe stacje?

3 nowe stacje Moya znajdują w województwie małopolskim w miejscowościach Radgoszcz, Marcinkowice oraz Podegrodzie. Są to punkty franczyzowe z dobrze wyposażonym sklepem typu convenience oraz klimatyczną Caffe Moya oferującą szeroki wybór ciepłych i zimnych napojów oraz przekąsek. Czwarty punkt to stacja własna, położona w strategicznej lokalizacji przy węźle Kutno Wschód (skrzyżowanie autostrady A1 z DK 92).

Dzięki niezależności oraz zaangażowaniu w innowacje, MOYA stale podnosi jakość świadczonych usług. Sieć nieustannie monitoruje trendy rynkowe i potrzeby swoich klientów, aby zawsze odpowiadać na ich oczekiwania. Wszystkie stacje paliw MOYA spełniają najwyższe standardy obsługi, a monitorowana przez niezależne laboratorium J.S. Hamilton Poland jakość paliwa potwierdzona jest certyfikatem TankQ.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 25.06.2024
Aktualizacja: 25.06.2024