Sieć Moya powiększona o dwie nowe stacje paliw

Udostępnij artykuł

Firma Anwim realizuje plan rozwoju sieci stacji paliw Moya i otwiera kolejne punkty. Nowe obiekty w niebiesko-czerwonych barwach pojawiły się na mapie województwa mazowieckiego oraz pomorskiego. Obie stacje znajdują się w strategicznych lokalizacjach (obiekt w Broniszewie mieści się przy drodze ekspresowej S7) i oferują szeroki zakres produktów i usług.

stacja moya broniszew

Nowa stacja Moya na Mazowszu położona jest w miejscowości Broniszew na trasie S7 relacji Warszawa-Radom. Z kolei w województwie pomorskim punkt Moya znajdziemy w Gowidlinie na drodze wojewódzkiej nr 211.


Klienci nowych stacji będą mogli skorzystać z wysokiej jakości paliw, w tym oleju napędowego i benzyny 95 oktanów. Ponadto, w obu punktach dostępne są paliwa uszlachetnione ON Moya Power oraz stanowisko LPG dla pojazdów zasilanych gazem, a dodatkowo na obiekcie w Broniszewie można zatankować benzynę 98. Przewidziano także udogodnienia dla kierowców TIR, w postaci obszernych parkingów, szybkiego wlewu diesla i możliwości uzupełnienia płynu AdBlue.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– MARZEC-KWIECIEŃ 2023 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Stacja Benzynowa marzec kwiecien okladka tekst

Na obu stacjach paliw znajduje się dobrze wyposażony sklep wielobranżowy oraz strefa kawiarniano-gastronomiczna Caffe Moya, w której klienci mogą odpocząć i skosztować dobrej kawy oraz świeżych przekąsek. Na stacji w Gowidlinie dostępna jest dodatkowa restauracja, a już niebawem powstanie tam także myjnia samochodowa.

Dla wygody klientów stacja paliw w Broniszewie, jest otwarta 24h, zapewniając dostęp do paliwa i usług o każdej porze dnia i nocy. Punkt w Gowidlinie czynny jest od godziny 5:00 rano do godziny 23:00 w dni robocze i soboty oraz od godziny 6:00 do 23:00 w niedziele. Obie stacje Moya będą również dostępne w dni wolne od handlu.

źródło: Anwim

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 10.05.2023
Aktualizacja: 11.05.2023