Sieć Moya wciąż rośnie – nowa niebiesko-czerwona stacja w Busku-Zdroju

Udostępnij artykuł

Anwim, właściciel sieci stacji paliw Moya, nie zwalnia tempa rozwoju. W położonym w województwie świętokrzyskim kurorcie Busko-Zdrój otwarta została kolejna stacja paliw. Nowy obiekt w niebiesko-czerwonych barwach oferuje każdy rodzaj paliwa i czynny jest całą dobę. Przy stacji działa także wielobranżowy sklep oraz Caffe Moya.

moya busko zdroj

Moya to od kilku lat najdynamiczniej rozwijająca się sieć stacji paliw w Polsce. Właściciel marki, firma Anwim zapowiada, że co roku na mapie Polski pojawi się ok. 50 nowych punktów w niebiesko-czerwonych barwach. Są to stacje obsługowe, jak również stacje automatyczne oraz punkty samoobsługowe Moya Express. Anwim inwestuje zarówno we własne obiekty, jak i rozwija współpracę franczyzową. W Busk-Zdroju pojawiła się stacja franczyzowa ze sklepem typu convenience oraz konceptem kawiarniano-gastronomicznym Caffe Moya.

Lokalizacja stacji

Nowa stacja położona jest przy drodze wojewódzkiej nr 973, przy rondzie Żołnierzy Niezłomnych. To wyjątkowo atrakcyjna lokalizacja, pozwalająca na obsługę ruchu lokalnego, miejskiego oraz tranzytowego. Punkt oferuje wysokiej jakości paliwo 95, 98, ON i uszlachetniony ON Moya Power, a także LPG oraz płyn AdBlue.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– MAJ-CZERWIEC 2023 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

STACJA BENZYNOWA maj czerwiec petrolnet

Co poza paliwem?

Wielobranżowy sklep posiada szeroką ofertę produktów spożywczych, codziennego użytku oraz specjalistyczny asortyment motoryzacyjny. W Caffe Moya można zatrzymać się na filiżankę kawy lub innego napoju, jak również zjeść ciepły posiłek. Sieć Moya zadbała o standaryzację i na każdej stacji obsługowej można liczyć na najwyższą jakość produktów spożywczych. Tuż przy budynku znajduje się wygodna strefa odpoczynku, co stanowi dodatkową zachętę do zatrzymania się w tym miejscu podczas letnich podróży. Na terenie stacji jest także paczkomat.
Obiekt jest przystosowany do obsługi flot, w tym pojazdów ciężarowych. Zadbano o podjazd dla TIR, parking, szybki wlew diesla oraz dystrybutor z płynem AdBlue.

Każda nowa stacja sieci Moya to dla klientów okazja do skorzystania z wyjątkowo atrakcyjnych rabatów, które obowiązują zwykle przez cały tydzień. Tak jest również w przypadku punktu w Busku-Zdroju, gdzie nie tylko taniej zatankujemy, ale także z dużym rabatem kupimy produkty z asortymentu Caffe Moya oraz sklepu, w tym płyn do spryskiwaczy do szyb. Promocje obowiązują od 14 do 21 lipca.
Stacja działa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

źródło: Anwim

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 14.07.2023
Aktualizacja: 14.07.2023