Sieć Moya z dwoma nowymi stacjami paliw w Małopolsce

Udostępnij artykuł

W województwie małopolskim sieć Moya otworzyła dwie nowe stacje. Oba punkty działają w modelu franczyzowym i mają jednego właściciela. Stacje oferują paliwo, koncept gastronomiczny Caffe Moya z bogatym wyborem napojów i przekąsek, a także sklep wielobranżowy.

anwim moya otwarcie stacji

Anwim, operator sieci stacji paliw Moya, konsekwentnie realizuje strategię dynamicznego rozwoju. Oprócz zagęszczania sieci, priorytetem spółki jest dążenie do jak najwyższej jakości ofertowanych produktów oraz usług. Celem jest to, by obiekty marki Moya stały się stacjami pierwszego wyboru dla lokalnych klientów.

W Małopolsce pojawiły się dwie nowe stacje paliw Moya

Oba punkty położone są w powiecie nowosądeckim, w miejscowościach Łęka (DP 1568) i Niecew (DP 1564 K). Stacje obsługują zarówno ruch lokalny, jak i tranzytowy, a wjazd na nie możliwy jest z dwóch różnych kierunków ruchu.

LIDERZY RYNKU – DOSTAWCY DLA STACJI PALIW – RAPORT 2024
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Liderzy-Rynku-Dostawcy-dla-Stacji-_aliw-2024-okladka-Petrolnet

Nowe stacje paliw Moya w Małopolsce są stacjami franczyzowymi i mają jednego właściciela. Wśród franczyzobiorców sieci Moya rośnie liczba „multipartnerów”, czyli przedsiębiorców, którzy otwierają więcej niż jedną stację pod marką Moya. Jak argumentują przedstawiciele Anwimu, to wyraz dużego zaufania do firmy oraz korzystnych warunków partnerstwa. Anwim wspiera franczyzobiorców na każdym etapie rozwoju, a współpraca opiera się na elastycznych i partnerskich zasadach. W modelu franczyzowych działa ok. 70% stacji paliw Moya.

Otwarcie stacji MOYA Anwim

Co w ofercie na stacjach?

Oba punkty w niebiesko-czerwonych barwach oferują benzynę 95 i 98, olej napędowy oraz LPG. Klienci mają do dyspozycji dobrze wyposażony sklep oraz Caffe Moya, gdzie mogą napić się dobrej kawy czy skorzystać z szerokiego asortymentu pysznych przekąsek, w tym chrupiących hot-dogów. Stacje dostosowane są także do obsługi dużych pojazdów i posiadają takie udogodnienia, jak szybki wlew diesla oraz dystrybutory z płynem AdBlue. Dodatkowo punkt w miejscowości Łęka oferuje możliwość skorzystania kompresora, odkurzacza, a także prysznica.  

Nowe stacje paliw Moya w województwie małopolskim działają przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

źródło: Anwim

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 21.03.2024
Aktualizacja: 21.03.2024