Sieć Moya znowu się powiększyła

Stacja benzynowa Moya Stare Budy powstała z myślą zarówno o kierowcach samochodów osobowych, jak również ciężarowych. Dla swoich klientów oferuje najwyższe standardy jakości paliwa, koncept gastronomiczny Caffe Moya oraz dobrze zaopatrzony sklep, w którym można zrobić zakupy także w niedziele niehandlowe.

Stacja w Starych Budach położona jest przy trasie Żyrardów-Warszawa, a dojazd do niej możliwy jest z obu kierunków jazdy. Dostępne paliwa to między innymi ON, ON Power, PB95, PB98, LPG i AdBlue z dystrybutora.

Dla kierowców to także świetne miejsce na chwilę odpoczynku i relaksu. Koncept gastronomiczno-kawiarniany znajdujący się na stacji ma w swojej ofercie pizzę, zestaw amerykański (stripsy lub dorsz z frytkami), hot dogi, zapiekanki, kanapki i rozmaite przekąski. Dodatkowo Caffe Moya oferuje aż siedem oryginalnych odsłon aromatycznej kawy. Obecny na stacji sklep prezentuje bogaty asortyment produktów, które można zakupić w promocyjnych i atrakcyjnych cenach.

Rozwój sieci Moya to dodatkowe udogodnienia dla kierowców. Stacja w Starych Budach oferuje im automatyczną oraz bezdotykową myjnię samochodową, kompresor, odkurzacz i bezpłatne wifi. Punkt dostosowany jest również do obsługi flot – zapewnia wygodny podjazd dla samochodów ciężarowych, szybki wlew diesla, płyn AdBlue oraz parking dla tirów.

Jak mówi Filip Puchalski, dyrektor ds. operacyjnych w sieci stacji paliw Moya, członek zarządu Anwim:

Rozwój sieci paliw Moya to dla nas kluczowa kwestia. Chcemy być coraz bliżej klientów w całej Polsce, zarówno w dużych miastach, małych miejscowościach, jak i przy drogach tranzytowych. Stacja Moya w Starych Budach to świetne miejsce nie tylko dla zmotoryzowanych, ale także dla wszystkich mieszkańców okolic, dla których punkt będzie również dobrym miejscem na zrobienie niedzielnych zakupów, dzięki dostępnemu wachlarzowi produktów oraz ofercie gastronomicznej.

Działająca pod granatowo-białymi barwami stacja sieci Moya czeka na odwiedzających przy ul. Żyrardowskiej 43. Stacja czynna jest całą dobę.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– CZERWIEC 2020 
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.