Sieć stacji samoobsługowych eMila zmieniła właściciela

Anwim, właściciel marki Moya, podpisał z BM Reflex umowę przyrzeczoną, dotyczącą zakupu części sieci stacji eMila i tym samym rozpoczął proces włączania ich do swojej sieci stacji paliw.

Anwim przejmie stacje eMila rozlokowane w dużych miastach Polski (m.in. w Gdańsku, Gdyni, Lublinie, Wrocławiu, Poznaniu, Toruniu, Szczecinie czy w Łodzi). Proces przejęcia stacji paliw rozpocznie się w  listopadzie br., a zakończy w lutym 2021 r. Kolejnym krokiem będzie rebranding stacji eMila na niebieskie barwy Moya.

Anwim jest jedną z największych firm sektora paliwowego w Polsce. Pod marką Moya działa obecnie niemal 270 stacji paliw. Stacje sieci Moya oferują pełną gamę usług od sprzedaży paliwa, przez własny koncept kawiarniano-gastronomiczny Caffe Moya, sklep, aż po myjnie i ofertę Moya Firma kierowaną do klientów biznesowych. Wszystkie stacje działające w ramach sieci spełniają jednolite standardy obsługi i jakości. Gwarancją jakości paliwa na stacjach w barwach Moya jest niezależny program badania paliw – TankQ.

STACJE PALIW – SPRZEDAŻ DETALICZNA – RAPORT 2020
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.