Specjalna strefa MOYA Formuła w Energylandii oficjalnie otwarta

Od 11 sierpnia goście największego w Polsce parku rozrywki mogą korzystać m.in. z superszybkiego roller coastera, autodromu i wielu innych atrakcji, które ubrane są w niebieskie barwy MOYA. Strefa MOYA Formuła jest efektem podpisanej w lipcu umowy sponsorskiej pomiędzy Anwim S.A. a Parkiem Rozrywki Energylandia.

Główną atrakcją strefy MOYA Formuła jest Roller Coaster o tej samej nazwie. Jest to innowacyjny Launched Coaster z wyrzutem magnetycznym. Przyspieszenie na tej kolejce jest ogromne – potrafi się rozpędzić do 100 km/h w zaledwie 2-3 sekundy. Jest to przejażdżka dla ludzi spragnionych wyjątkowych doznań – przeciążenia wynoszą od -1 do 4,5 g. Kolejka, jak i wszystkie inne atrakcje w Energylandii spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa. Co więcej, według statystyk i najczęściej pojawiających się komentarzy na facebooku Energylandii to właśnie ten Roller Coaster jest idealny dla całych rodzin! Zarówno dla młodzieży jak i dorosłych!

Oprócz tego, goście strefy MOYA Formuła mogą skorzystać z klasycznego autodromu. MOYA Formuła Autodrom to popularne samochodziki dla wszystkich, zarówno osób dorosłych, jak i młodszych dzieci. Główną atrakcją jest zderzanie się z innymi pojazdami i wyścigi. Dzięki specjalnym pasom przejazd jest w pełni bezpieczny.

To jednak nie wszystko. Kolejną atrakcją jest MOYA Planetarium, które oferuje kilkunastominutowe seanse o ciekawej – zwłaszcza dla młodzieży jak również dorosłych – tematyce. Klimatyzowana, przestronna sala, z wygodnymi fotelami sprawi, że “podróż w kosmos” będzie jeszcze przyjemniejsza.
W strefie MOYA Formuła znajdują się trzy punkty gastronomiczne, w tym Pit Stop Zapiekanki oraz Crazy Bubble. Głównym punktem będzie MOYA Formuła Restaurant – jedna z trzech największych restauracji w Parku Rozrywki Energylandia.

Rozpoczynamy naszą ponad dwuletnią przygodę z Energylandią. Wiążemy z tą współpracą spore nadzieje w kwestii zwiększenia rozpoznawalności marki MOYA wśród konsumentów. Jednak nasza ekscytacja ma związek także z niezwykłymi atrakcjami Parku Rozrywki, których nie omieszkamy wypróbować – mówi Filip Puchalski, dyr. ds. operacyjnych, członek zarządu Anwim S.A.

W sąsiedztwie Parku Rozrywki Energylandia w Zatorze znajduje się stacja paliw MOYA o standardzie premium. Obiekt wyposażony jest w rozbudowany koncept gastronomiczny Pizza&Caffe MOYA, w którym oprócz standardowego menu klienci mogą dodatkowo spróbować jednego spośród siedmiu rodzajów pizzy (w tym super ostra nowość: pizza DON VITO), a także atrakcyjnych zestawów obiadowych. Na stacji znajdują się dwie strefy wypoczynku – jedna wewnątrz, druga na zewnątrz. Młodzi rodzice mogą skorzystać z osobnego pomieszczenia do przewijania niemowląt.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.