Stacja Circle K w Olsztynie w nowej odsłonie

Udostępnij artykuł

Stacja paliw Circle K w centrum Olsztyna przy ul. Śliwy 2 od połowy kwietnia br. działa w zmodernizowanym formacie. Wyposażono ją zgodnie z nowym konceptem Circle K – Horizon, który charakteryzuje się wygodną i przytulną strefą gastronomiczną. Klienci mogą zapłacić za paliwo poprzez aplikację mobilną sieci.

Circle K Olsztyn

Obiekt po modernizacji

Na stacji w Olsztynie można zatankować różne paliwa: miles®95, miles® Diesel, milesPlus®95, milesPlus® Diesel oraz LPG SupraGas.

Zmodernizowana stacja Circle K jest zlokalizowana w centrum Olsztyna, w pobliżu Starego Miasta. Została wyposażona zgodnie z konceptem Horizon, który wprowadza nowoczesny a zarazem ciepły wystrój stacji. Na stacji jest dostępny nowy szwajcarski ekspres marki Schaerer. Po przebudowie stacja zyskała specjalną strefę, w której można odpocząć w czasie podróży. Klienci mogą tankować i korzystać z oferty gastronomicznej przez całą dobę 7 dni w tygodniu.

W rozbudowanej części gastronomicznej, dostępna jest szeroka oferta przekąsek. Wśród nich hot dogi na bazie tradycyjnych polskich kiełbasek pochodzących od rodzimych dostawców, jak również burgery, kanapki i zapiekanki. Na miłośników słodyczy czekają również desery, przysmaki amerykańskie i bogaty wybór słodkich przekąsek. W menu klienci znajdą nowości: wypiekane na miejscu ciastko owsiane i migdałowe, a na wybranych stacjach – mocno czekoladowy muffinek Milka. Kupując je w zestawie z dowolną kawą, klienci mogą skorzystać z dodatkowego rabatu.

O Circle K Polska

Firma Circle K Polska (przed 1 kwietnia 2016 r.: Statoil Fuel & Retail Polska) obecna jest na polskim rynku od 1992 r. i prowadzi sieć blisko 380 stacji paliw na terenie całej Polski. Sieć ta obejmuje flagowe stacje własne, stacje segmentu ekonomicznego oraz stacje franczyzowe. Od 2012 r. właścicielem spółki jest kanadyjska firma Alimentation Couche-Tard Inc.(Couche-Tard), jedna z największych na świecie firm działających w obszarze handlu detalicznego, w formacie convenience.

Źródło: Circle K

LIDERZY RYNKU – DOSTAWCY DLA STACJI PALIW – RAPORT 2022
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

LRDSP Raport okladka x

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 21.04.2022
Aktualizacja: 21.04.2022