Total otworzył kolejną stację

Do sieci francuskiego giganta naftowego w Polsce dołączyła kolejna placówka. Nowy obiekt jest zlokalizowany w Sędziszowie Małopolskim. Partnerem inwestycji jest firma Tellcom.

Najnowszy obiekt Total Polska zlokalizowany jest przy ulicy Rzeszowskiej 35 w Sędziszowie Małopolskim. W ofercie placówki znajdują się najlepsze paliwa Total m.in. Total Excellium Diesel, działa także kącik kawowy Pause Café, gdzie dostępne jest bezpłatne WiFi. Stacja akceptuje karty DKV, UTA, Eurotrafic oraz Total Card Polska.

Otwarty całodobowo obiekt wyposażony jest także w wiele usług dodatkowych, które ułatwią życie każdemu kierowcy. Spośród nich należy wyszczególnić sklep, restaurację z bogatym wyborem dań oraz warsztat samochodowy.

Total Polska w 2014 roku weszła na detaliczny rynek sprzedaży paliw otwierając stacje paliw działające na zasadzie franczyzy. Korzystając z dotychczasowych doświadczeń koncernu, Total Polska oferuje swoim partnerom między innymi paliwa premium, kącik kawowy i multimedialny. Total jest czwartym koncernem naftowo-gazowym na świecie. Prowadzi ponad 16 000 stacji paliw głównie w Europie, Afryce i Azji. Total Polska działa w Polsce od 1992 roku i ma ugruntowaną pozycję na rynku olejów silnikowych, asfaltów, przemysłowych płynów specjalnych oraz hurtowej sprzedaży paliw.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– LISTOPAD-GRUDZIEŃ 2018 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <