Trzy nowe stacje Moya dołączyły do sieci

W styczniu br. sieć, którą zarządza firma Anwim, we współpracy z partnerami otworzyła trzy nowe obiekty w województwach: warmińsko-mazurskim oraz małopolskim.

Pierwsza z nowych placówek znajduje się w miejscowości Korsze w woj. warmińsko-mazurskim. Jest położona przy drodze wojewódzkiej 590 na trasie Korsze-Bartoszyce. Właścicielem obiektu jest firma Stacja Paliw Milo PTE Żuralski Sp. J. W swojej ofercie stacja posiada benzynę 95, olej napędowy i jego wzbogaconą odmianę ON Power oraz LPG, a także AdBlue tankowane z pojemników. Wewnątrz budynku działa koncept Caffe Moya, gdzie można zakupić: hot dogi, zapiekanki, oraz kawę. Stacja pracuje całodobowo.

Druga z nowych stacji Moya otwartych w styczniu br. znajduje się w miejscowości Ryczów w woj. małopolskim. Jest położona przy drodze krajowej 44 na trasie Zator-Kraków. Właścicielem obiektu jest firma PHU Centrum Grzegorz Fryc. W swojej ofercie stacja posiada wszystkie paliwa, w tym wzbogaconą odmianę ON Power, a także AdBlue tankowane z pojemników. Wewnątrz budynku działa koncept Caffe Moya, gdzie można zakupić: hot dogi, zapiekanki, oraz kawę. Stacja pracuje w godzinach od 5 do 22.

Trzeci obiekt jest zlokalizowany w miejscowości Sucha Beskidzka w woj. małopolskim. Jest położona przy drodze wojewódzkiej 946 na trasie Żywiec-Sucha Beskidzka. Właścicielem obiektu jest firma Transmotive. W swojej ofercie stacja posiada wszystkie paliwa, w tym wzbogaconą odmianę ON Power. Wewnątrz budynku działa koncept Caffe Moya, gdzie można zakupić: hot dogi, zapiekanki, oraz kawę. Stacja pracuje 24 h na dobę.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– LISTOPAD-GRUDZIEŃ 2018 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.