Tylko do 13 lutego czas na zgłoszenia do konkursu Stacja Benzynowa Roku 2020!

Udostępnij artykuł
Organizator – redakcja czasopisma Stacja Benzynowa & Convenience Store oraz portalu Petrolnet.pl – serdecznie zaprasza do udziału w dziewiątej edycji bezpłatnego konkursu dla najlepszych obiektów w Polsce – Stacja Benzynowa Roku 2020. Towarzyszy najważniejszemu w naszym kraju, dorocznemu spotkaniu branży – jubileuszowemu XX Forum Rynku Stacji Paliw PETROTREND 2020. W programie wydarzenia: rzeczowe i najbardziej praktyczne wskazówki dotyczące rozwoju biznesu i unikania trudności, porady od najwybitniejszych praktyków i ekspertów, całodzienne dyskusje oraz prelekcje! Ale przede wszystkim kuluarowe spotkania w niemalże rodzinnym już gronie przyjaciół i partnerów w biznesie; indywidualne i nasze autorskie rozmowy dotyczące współpracy w formule Business Speed Dating; uroczysta kolacja z Galą Stacja Benzynowa Roku 2020 oraz Supplier of the Year 2020. To wszystko odbędzie się 16 marca w Warsaw Marriott Hotel.

Właścicielom i managerom obiektów, które przystąpią do konkursu (całkowicie za darmo!) przysługują dwa bezpłatne zaproszenia do udziału w całym wydarzeniu – jubileuszowym XX FORUM PETROTREND 2020 – wraz z uroczystą kolacją i Galą, podczas której przyznane zostaną nagrody.

REGULAMIN I FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
STACJA BENZYNOWA ROKU 2020
> kliknij po szczegóły <

Uczestnictwo w wydarzeniu zagwarantuje Państwu:
● zdobycie wiedzy o sprawdzonych sposobach na rozwój biznesu
● możliwość dyskusji z najwybitniejszymi praktykami i ekspertami
● kuluarowe spotkania w gronie przyjaciół i partnerów
● indywidualne spotkania z dostawcami oraz zapoznanie się z ich najbardziej aktualną ofertą w sekcji wystawienniczej
● lunch w restauracji Floor No.2 w Warsaw Marriott Hotel
● udział w uroczystej kolacji z Galą konkursową STACJA BENZYNOWA ROKU 2020 i SUPPLIER OF THE YEAR 2020
● obecność na najważniejszym w roku spotkaniu branży stacji paliw i sklepów convenience
● zimne i ciepłe napoje oraz przekąski przez cały dzień, niespodzianki

Udział w konkursie STACJA BENZYNOWA ROKU to wyjątkowa okazja promocji obiektów w Polsce, uhonorowania pracy i osiągnięć ich właścicieli, a także personelu. To również kształtowanie pozytywnego wizerunku całej branży w naszym kraju. Spośród zgłoszeń Jury złożone z prelegentów i panelistów jubileuszowego XX Forum PetroTrend 2020 wybierze finalistów, a następnie zwycięzców poszczególnych kategorii.

Już wkrótce na zaktualizowanej stronie internetowej www.petrotrend.pl odnajdą Państwo wszelkie szczegóły oraz program tegorocznego wydarzenia.

VIDEORELACJA Z UBIEGŁOROCZNEJ EDYCJI
XIX FORUM PETROTREND 2019

WWW.PETROTREND.PL

Organizatorem jest BROG B2B – media efektywnej komunikacji – wydawca czasopism: Stacja Benzynowa & Convenience StoreŚwiat HoteliNowości GastronomiczneSweets & Coffee; portali: www.petrolnet.plwww.horecanet.pl, oraz organizator Forum Rynku Paliwowego PetroTrendForum Rynku Hotelarskiego Profit HotelForum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, a także Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni Sweets & Coffee.

Kontakt z Organizatorem
BROG B2B
Edwin Kaniuk
redaktor naczelny
Stacja Benzynowa & Convenience Store
Petrolnet.pl
664 463 085, 22 290 66 11
e.kaniuk@brogb2b.pl

STACJE PALIW – SPRZEDAŻ DETALICZNA – RAPORT 2019
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.