Unimot wprowadza własną kartę flotową do sieci Avia

Udostępnij artykuł

Grupa Unimot uruchomiła program flotowy na zarządzanych przez Grupę stacjach Avia. Oferuje klientom dwa rodzaje kart flotowych – przedpłaconą i kredytową.

Avia Card Unimot

Karta flotowa Avia

Avia Card to rozwiązanie dla klientów biznesowych i instytucjonalnych, którzy szukają skutecznych sposobów na optymalizację kosztów związanych z zakupem paliw. To rozwiązanie także dla tych, którzy cenią sobie minimum formalności przy zamówieniu karty. Avia Card zapewnia bezpieczne transakcje bezgotówkowe, realizowane w systemie online.

Jako wieloletni gracz na rynku paliwowym w Polsce, znamy doskonale preferencje krajowych klientów. Wiemy, że atutem naszej karty flotowej są bardzo atrakcyjne rabaty. Możemy je zaoferować, w związku z tym, że jesteśmy największym niezależnym importerem paliw w Polsce. Jestem także przekonany, że dzięki współpracy z doświadczonymi partnerami, w przyszłości polskie stacje Avia zarządzane przez Unimot będą mogły obsługiwać zagranicznych klientów. Polscy przedsiębiorcy będą mogli bezgotówkowo rozliczać się także na stacjach Avia za granicą.
– mówi Robert Nowek, dyrektor zarządzający siecią Avia w Polsce i w Ukrainie, Grupa Unimot.

Rozwój usługi

W pierwszym etapie rozwoju karty flotowej Avia Card w Polsce klienci biznesowi otrzymają możliwość zamówienia karty z limitem kupieckim oraz karty przedpłaconej. Same karty będą mogły zostać spersonalizowane lub wydane w wariancie na okaziciela. Każdą transakcję należy potwierdzić PIN-em. W kolejnych etapach rozwoju przewidziano także wirtualizację karty Avia Card. To możliwość zamiany tradycyjnej, fizycznej karty plastikowej na kartę wirtualną, podpiętą do aplikacji mobilnej. Grupa Unimot będzie także intensywnie rozwijać dział floty Avia Card. Dzięki temu każdemu klientowi z limitem kredytowym przydzielono opiekuna. Będzie można zwrócić się do niego o pomoc 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Zdajemy sobie sprawę, że rynek kart flotowych w Polsce jest dobrze rozwinięty. Jesteśmy przekonani, że nasze indywidualne podejście do partnerów biznesowych i wyjątkowa elastyczność zapewnią nam sukces w rozwoju karty Avia Card.
– dodaje Robert Nowek.

Oferta Avia Card skierowana jest do przedsiębiorców, stowarzyszeń i fundacji, jednostek budżetowych (np. gmin), a także osób prowadzących gospodarstwo rolne.

Więcej informacji: http://aviacard.pl/

Źródło: Unimot / Avia Polska

LIDERZY RYNKU – DOSTAWCY DLA STACJI PALIW – RAPORT 2022
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

LRDSP Raport okladka x

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 11.04.2022
Aktualizacja: 11.04.2022