Uniti expo 2020 zostaje przełożone na 9-11 lutego 2021 r.

Wraz z przesunięciem terminu wystawy Uniti, pierwotnie planowanym na 26-28 maja 2020 r., organizatorzy reagują na dalsze nasilanie się pandemii koronawirusa.

–  Jeszcze kilka tygodni temu, wszyscy mieliśmy nadzieję, że do wiosny sytuacja znów się uspokoi. Niestety, szybkie rozprzestrzenienie się pandemii sprawiło, że jest coraz mniej prawdopodobne, aby targi odbyły się pomyślnie w pierwotnie planowanym czasie. Od tego czasu intensywnie pracujemy nad znalezieniem odpowiedniego alternatywnego terminu, w którym skoncentrujemy się na zdrowiu naszych wystawców i zwiedzających oraz na sukcesie targów – wyjaśnia Elmar Kühn, dyrektor zarządzający Uniti-Kraftstoff GmbH.

Zdaniem organizatorów, którzy są zadowoleni z trzech w pełni zarezerwowanych i całkowicie zaplanowanych sal wystawowych, ważna była data, która jest wystarczająco odległa od oczekiwanego szczytu pandemii. Nowy termin wydarzenia został wyznaczona na okres od 9 do 11 lutego 2021 roku.

– Kryzys pokazał nam po raz kolejny, jak silna jest jego spójność z przemysłem. Zrozumienie i wsparcie ze strony naszych partnerów oraz wystawców są znakomite. Jak dotąd wszyscy wystawcy, z którymi zespół Uniti Expo rozmawiał, zapewnili, że będą również obecni w alternatywnym terminie. Dlatego w nowym terminie spodziewamy się trzech pełnych hal i całkowicie udanej imprezy –  powiedział Ben Boroewitsch, opiekun wystawców na targach Uniti.

Wydarzanie odbędzie się w innym terminie, ale na niezmienionych warunkach. Mówiąc wprost, oznacza to, że Hale 1, 3 i 5, które zostały już zaplanowane na maj br. (łącznie 40 000 mkw. powierzchni wystawienniczej) bez zmian w układzie przyjmą wystawców w nowym terminie. Trzy fora z bogatym programem wykładów oraz wyjątkowy Genuss Garten Foodcourt również zostaną utrzymane zgodnie z planem.

Dalsze, zawsze aktualne informacje dla wystawców i zwiedzających można znaleźć na stronie: https://www.uniti-expo.de/en/

Liderzy Rynku – Dostawcy dla Stacji Paliw – RAPORT 2020!
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.