UOKiK wydał zgodę na przejęcie sieci eMila przez Anwim

Anwim, właściciel marki Moya, uzyskał zgodę Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów na akwizycję bezobsługowych stacji eMila. Decyzja ta pozwala spółce Anwim na realizację procesu przejęcia całej sieci eMila zgodnie z założonym harmonogramem.

Zgoda od UOKiK jest istotnym krokiem przybliżającym nas do poszerzenia naszej sieci stacji paliw o obiekty eMila. Proces akwizycji jest sporym wyzwaniem, zarówno jeżeli chodzi o realizację koniecznych formalności, jak i całą logistykę. Działamy metodycznie, zgodnie z przyjętym planem, realizując stopniowo założenia tego projektu. Przejęcie sieci bezobsługowych stacji paliw eMila jest istotnym krokiem w realizacji strategii i rozbudowy sieci Moya do 350 placówek do końca 2023 r. – mówi Rafał Pietrasina, prezes zarządu Anwim.

eMila jest to sieć bezobsługowych stacji paliw zlokalizowanych w większych miastach w całej Polsce. Stacje oferują w pełni zautomatyzowany format tankowania przeznaczony dla klientów indywidualnych i biznesowych. Dodatkowo dzięki systemowi płatności przy dystrybutorze, czas tankowania skrócony jest do minimum, a brak obsługi pozwala zaoferować odbiorcy atrakcyjne ceny. Stacje eMila oferują dwa rodzaje paliwa – benzynę 95 oraz olej napędowy.

Anwim planuje aktywnie rozwinąć i uatrakcyjnić format przejmowanych stacji eMila w tym również poprzez znaczące rozszerzenie oferty dla klientów w wybranych lokalizacjach.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– CZERWIEC 2020 
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.